Jak załatwic dofinansowanie na studia?

Jak załatwić dotację.

Jak załatwic dofinansowanie na studia?

Postautor: krzemionka » sobota 12 kwie 2014, 19:34

Cześć. Niby często jest ten problem poruszany w internecie ale jak przeszukuje strony to nigdzie żadnej informacji jak, krok po kroku, załatwiać formalności. A w urzędach... wiecie jak to jest, urzędnikowi się nigdy nie spieszy, za większość rzeczy zresztą nie odpowiadają - to co sie będa przejmować. Jeden mowi tak, drugi wprost przeciwnie. Ktoś załatwiał pomoc finansowa do studiów podyplomowych ? Jestem objeta pomoca ze względu na wiek i trudną sytuację, myślę o bankowości, może zarządzaniu, najlepiej http://www.wsb.pl/gdynia/studenci/studia-podyplomowe/ bo miałabym najbliżej do domu, odpadla by kwestia ciągłych dojazdów itd. poza tym nie chce za bardzo kombinować, wyszukiwać jakichś dziwnych kierunków, żeby skupić sie na tym w czym widzę jakies perspektywy dla siebie - żeby nie przekombinowac i żeby ktos nie stwierdził, że nie rokuje. Wiecie. Chcę żeby pokryli mi choć 50% kosztów. Jak tego dokonać?
krzemionka

Re: Jak załatwic dofinansowanie na studia?

Postautor: Ramona » niedziela 01 cze 2014, 12:45

Czy komuś udało się w ten sposób dofinansować studia ? Z pewnych powodów nie udało mi się ukończyć studiów dziennych a teraz już na nie nie mam czasu i jednocześnie potrzebuję wyższe wykształcenie do konkretnej pracy. Nie mam kasy jednak na to, żeby studiować. Podzielcie się proszę wiedzą - odwdzięczę się. :)
Ramona

Postautor: mario_ka » czwartek 24 lip 2014, 09:40

Jest takie coś możliwe?
mario_ka

Postautor: Gregregarious » wtorek 23 wrz 2014, 12:42

no na pewno stypendium socjalne można dostac na studiach
Gregregarious

Postautor: Bizneswoman1 » poniedziałek 12 mar 2018, 17:57

Stypendium socjalne, choć od czasu 500+ coraz ciężej.
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Bizneswoman1

Postautor: kamen » wtorek 10 kwie 2018, 09:38

Myślę, że najlepiej zapytać o to w urzędzie.
Zakład pogrzebowy - https://funebre.pl/
kamen

Postautor: cul » wtorek 17 lip 2018, 14:42

Jeśli otrzymasz tego typu dofinansowanie to koniecznie potraktuj je jako swego rodzaju błogosławieństwo, szansę - koniecznie pójdź do jak najlepszej uczelni i na kierunek, który okaże się opłacalny, przyszłościowy. Mogę Ci polecić zarządzanie w Gdańskiej Szkole Wyższej gsw.gda.pl , które okazało się doskonałym dodatkiem do mojej wiedzy biznesowej. Naukę uzyskaną w tej szkole wykorzystuję codziennie. Koniecznie nad tym pomyśl!
cul

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dotacje