Remont domu - dofinansowanie

Jak załatwić dotację.

Re: Remont domu - dofinansowanie

Postautor: Porcelanowalady » wtorek 19 mar 2013, 10:14

Heh, to każdy by chciał dotację na remont domu - ja też poproszę:)
A tak serio, skoro na remont domu się starać nie można, to może jest opcja, żeby łyknąć jakąś kasę na "modernizację" firmowego biura? Planujemy tu większe zakupy (meble, regały, systemy przechowywania, lampy, m.in takie: http://www.salonled.pl/pl/lampy-led/275 ... szaca.html i takie: http://sklep.enthusiastic.pl/oswietleni ... joker.html no i jeszcze sporo się nazbiera).

Jest opcja otrzymania na takie działanie kasy?
Porcelanowalady

Postautor: michal87 » czwartek 06 cze 2013, 15:15

Witam mam pytanie czy jest jakaś możliwość otrzymania dofinansowania na remont dachu domku na wsi?
w tym domu mieszka rodzina 5 osobowa i żyją tylko z gospodarstwa. Jedna osoba w tym jest niepełnosprawna tzn po porażeniu mózgowym, zajmuje się nie mama a tata pracuje na gospodarstwie i też ma problemu z kręgosłupem i biodrem ledwo chodzi. Dach nadeje się do kompletnej wymiany.
Czy jest jakaś możliwość na dofinansowanie?
michal87

Postautor: sergi » piątek 03 paź 2014, 16:36

To byłoby zbyt piękne :). No chyba, że tak jak ktoś wyżej napisał, chodzi Cię o przystosowanie domu do wszystkich nowoczesnych eko standardów, wtedy można się starać o dofinansowanie. A tak... tylko kredyt.
sergi

Postautor: Bizneswoman1 » poniedziałek 12 mar 2018, 17:56

Niestety tylko kredyty..
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Bizneswoman1

Postautor: fester » piątek 08 cze 2018, 20:19

Po uzyskaniu dotacji musisz mieć na uwadze, skąd zaopatrzyć się w materiały budowlane jak najwyższej jakości! Remont mojego domu zupełnie by nie wypalił, gdyby nie artykuły zakupione od Ambit ambit.gda.pl . Dysponują niezwykle szerokim wyborem i równie atrakcyjnymi cenami, także głupotą byłoby nie skorzystać z ich usług. :)
fester

Postautor: ewa571 » poniedziałek 01 paź 2018, 14:12

No właśnie fajnie by było otrzymać taką dotację.. Ale żeby to było takie proste albo każdemu dawali od tak kase na to, że zachce mu się odświeżyć mieszkanie.. No niestety to nie jest takie proste. Ja nawet jak mi łazienkę zalało to musiałam sobie jakoś poradzić. Z ubezpieczenia dostałam zaskakująco mało pieniędzy i w rezultacie wzięłam pożyczkę od Kredyt1000 na 2 tysiące złotych. I tylko dzięki temu już mam świeżą łazienkę, suchą przede wszystkim.
ewa571

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dotacje