Dotacje Unijne na stworzenie strony internetowej

Jak załatwić dotację.

Dotacje Unijne na stworzenie strony internetowej

Postautor: Borewicz » poniedziałek 04 lip 2011, 21:51

Mam kilka ciekawych pomysłów na stworzenie dobrze zarabiających stron internetowych jednak nie mam na to kasy. Czy wiecie może jaka jest możliwość uzyskania dotacji unijnych na taką działalność? Nie mam pojęcia gdzie się tego dowiedzieć i czy w ogóle można dostać na to pieniądze. Pewnie będzie trzeba założyć własną firmę i normalnie rozliczyć taką dotację , ale to mnie nie przeraża i chętnie zajmę się pozyskaniem takich środków finansowych bo przecież internet to ciągle przyszłość i ciągle można na nim dobrze zarabiać.
Borewicz

Re: Dotacje Unijne na stworzenie strony internetowej

Postautor: Dragon » czwartek 07 lip 2011, 11:42

Spróbuj dowiedzieć się w UP albo w firmie pomagającej w uzyskaniu dotacji. Z tego co się orientuję to jest możliwość otrzymania unijnej dotacji w ramach 6.2 PO KL, spróbuj może tego.
Dragon

Postautor: miroslav » sobota 09 lip 2011, 20:21

Nie każdy PUP udzieli dotacji, to zależy od tego jakich biznesów dotacje nie obejmują. Jest to zależne od danego Urzędu Pracy. Kolega pytał jednak o dotację z Unii... hmm a może jest możliwość otrzymać dotację z EFS?
miroslav

Postautor: Henry » niedziela 10 lip 2011, 13:18

Wydaje mi się, że mylicie się Panowie. Mój kolega otrzymał dotację w ramach 8.1. Stworzenie strony internetowej należy do tak zwanych e-usług. A jak mi wiadomo, wsparcie na takie pzredsięwzięcia przewidziane jest w Programie Innowacyjna Gospodarka, w Działaniu 8.1 dotyczącym wspierania działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej.
Henry

Postautor: unijny » niedziela 10 lip 2011, 15:15

oo zaciekawił mnie ten temat bo mój brat planuje stworzenie poważnej strony WWW ale potrzebuje na to spory kapitał. A jakie trzeba spełnić warunki jeśli chodzi o 8.1? Bo odnośnie PUP to mniej więcej się orientuję i tam na pewno brat będzie się starał bo szanse są duże.
unijny

Postautor: monte » poniedziałek 11 lip 2011, 14:35

Aby otrzymać dofinansiowanie należy spełnić każdy z warunków. Świadczone usługi drogą elektroniczną muszą być częściowo lub całkowicie zautomatyzowane i nie wymagają udziełu człowieka. Są wykonywane na odległość na indywidualne żądanie usługobiorcy oraz są świadczone za pomocą systemów teleinformatycznych.
monte

Postautor: vanish » wtorek 12 lip 2011, 17:50

A mam takie pytanie. Tutaj nie ma ograniczenia co do rodzaju strony internetowej jaką chcemy prowadzić?
vanish

Postautor: Webuser » wtorek 12 lip 2011, 18:44

Strona internetowa nie może na pewno oferować na sprzedaż kont hostingowych. Zabronione jest także tworzenie stron oferujących zakładanie kont pocztowych. Każdy inny pomysł może zostać pozytywnie rozpatrzony.
Webuser

Postautor: Bill » wtorek 12 lip 2011, 20:37

Nie zabronione a wykluczone z dotacji Webuserze. :)
Wyliczyłeś dobrze, ale zapomniałeś jeszcze o jednego rodzaju biznesie. Z dotacji wykluczone są także strony oferujące utrzymywanie domen internetowych oraz strony, których zadaniem jest obrót handlowy produktami.
Pozdrawiam,
Tomek
Bill

Postautor: Lucek » środa 18 gru 2013, 11:27

Jeżeli nawet nie uda Ci się z dotacja to zawsze możesz zwrócić sie do www.funkymedia.pl. Napewno będzie cię stać i będziesz miał bardzo dobrze promowaną stronę.
Lucek

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dotacje