Remont domu - dofinansowanie

Jak załatwić dotację.

Remont domu - dofinansowanie

Postautor: Tomek » wtorek 12 lip 2011, 15:18

Witam, planuję przeprowadzić remont mojego domu mieszkalnego. Czy mogę otrzymać na to dofinansowanie?
Tomek

Re: Remont domu - dofinansowanie

Postautor: vanish » wtorek 12 lip 2011, 17:46

Nie otrzymasz dofinansowania na remont własnego domu. Niestety musisz zdobyć pieniądze z innego źródła np. poprzez wzięcie kredytu.
vanish

Postautor: Webuser » wtorek 12 lip 2011, 18:47

Z tego co pamiętam to dofinansowanie mogą otrzymać Wspólnoty Mieszkaniowe ale tutaj z taką formą własności nie mamy chyba do czynienia.
Webuser

Postautor: Bill » wtorek 12 lip 2011, 20:35

Proszę się racjonalnie zastanowić. Dlaczego państwo lub UE mieliby dawać dotacje na remont domów przez osoby fizyczne? Bez przesady, nie popadajmy w paranoję. Na wszystko dotacji otrzymać się nie da. Wszystkie instytucje mają ograniczony budżet a my, obywatele, zarabiamy po to aby na coś te pieniądze wydawać. W tym przypadku np. będzie to remont.
Pozdrawiam,
Tomek
Bill

Postautor: madź » czwartek 03 lis 2011, 10:31

Dofinansowanie do remontu i na dostosowanie do potrzeb życia dostają osoby niepełnosprawne z grupą inwalidzką,lub rodziny zawodowo zastępcze,rodzinne pogotowia opiekuńcze.
madź

Postautor: Korek » czwartek 15 mar 2012, 14:49

Pytanie ciut dziwne, bowiem nigdy nie było dotacji na remont domów czy mieszkań - były co najwyżej ulgi podatkowe ale to dawno temu.
Korek

Postautor: Zaro » poniedziałek 16 kwie 2012, 12:43

oj gdyby były takie dotacje to sam bym z nich skorzystał :lol:
Zaro

Postautor: sylwia22 » sobota 01 gru 2012, 10:44

Zwróć się do instytucji która pisze wnioski pod taki temat, podejrzewam że musiał byś być Romem ponieważ oni mają potrzeby pierwszej ręki.
sylwia22

Postautor: Admiasz » czwartek 10 sty 2013, 13:28

Na remont? Fajnie. Ogólnie dotacje dla osób prywatnych są albo były tylko takie związane z ekologią i wprowadzaniem ekologicznych rozwiązań, o innych nie słyszałem, ewentualnie ulgi podatkowe.
Admiasz

Postautor: blanka.win » czwartek 07 mar 2013, 10:56

Admiasz pisze:Na remont? Fajnie. Ogólnie dotacje dla osób prywatnych są albo były tylko takie związane z ekologią i wprowadzaniem ekologicznych rozwiązań, o innych nie słyszałem, ewentualnie ulgi podatkowe.

dokładnie, nie wiem czy nadal tak jest, ale na pewno na kolektory słoneczne czy też na taką przydomową oczyszczalnię ścieków to można było dostać dotację z gminy, ale to są właśnie działania proekologiczne i to dlatego, jednak na remont mieszkania to niby w sumie z jakiej racji...nie ma nikt przecież obowiązku poprawiać Ci warunków mieszkaniowych...w raju nie żyjemy
blanka.win

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Dotacje