Czy warto obecnie inwestować na Forex ?

Zarabianie na rynku finansowym.

Re: Czy warto obecnie inwestować na Forex ?

Postautor: bajkon » wtorek 23 maja 2017, 08:10

Tak, wkręciłem się, tym bardziej, że od samego początku naprawdę fajnie mi idzie.

Wkręciłem się w takim stopniu, że się umówiłem na spotkanie w Warszawie, w placówce easyMarkets.
Po co mi to? Z czasem chciałbym wejść na wyższy poziom, m.in. mieć konto VIP. Wydaje mi się, że nawiązanie relacji z brokerem mi w tym pomoże.
Swoją drogą - istotne, że nie działają w Polsce wirtualnie, tylko prowadzą normalnie swoją placówkę.
bajkon

Postautor: garcka » środa 24 maja 2017, 07:15

Tak, EasyMarkets ma oddział w Warszawie. Nie byłem na żadnym spotkaniu, nie widziałem powodów do tego.
Zresztą - całość działania systemu zorganizowana jest tak, żeby było jak najłatwiej klientowi. Te webinary mogliby np. organizować na jakiejś swojej sali w Wawie, brać za to kasę, a tak robią to online i nie pobierają pieniędzy. Obsługa systemu również nie sprawia, że musisz pojawiać się w oddziale. Dokumenty, które musisz okazać, podobnie można uploadować.
garcka

Postautor: moments » środa 12 lip 2017, 08:42

Koniecznie zainstalujcie sobie aplikację easyMarkets. Podejrzewam, że dla zawodowców to też podstawowe narzędzie, ale dla mnie jako amatora - kluczowe. Nawet nie sądziłem jakie zmiany może mi przynieść przejście z wersji na komputery. Przede wszystkim - czas reakcji. Miewałem tak, że wracałem z pracy i dopiero wtedy widziałem, ile się działo, ile można było zarobić. Z aplikacji mam powiadomienia i mogę szybko podejmować decyzje. Niby też mogłem się zalogować na stronie, bez aplikacji, ale działanie na czymś takim to droga przez mękę.
moments

Postautor: Petersen » piątek 14 lip 2017, 10:47

Zabawa dla odważnych albo bezmyślnych. Albo takich, co są szybsi od algorytmów.
Petersen

Postautor: moments » piątek 21 lip 2017, 07:35

Algorytmy w przypadku kursów walut? Bądźmy poważni...
Każda inwestycja jest dla osób, które chcą zaryzykować, ale prawda jest taka, że tylko takie osoby są w stanie cokolwiek osiągnąć finansowo.
U mnie również od razu idealnie nie było. easyMarkets przygotowało mnie do inwestowania, już na wersji demo całkiem nieźle mi szło, a dalej było tylko lepiej. Aktualnie jestem zdecydowanie do przodu, obracam coraz większymi sumami, ale też zdecydowanie potwierdzam - to nie jest temat dla każdego.
moments

Postautor: korones » czwartek 12 lip 2018, 09:45

A był taki moment że nie było warto? Coś mi się nie wydaje. Inwestowanie na forexie to sztuka wyczucia momentu, w którym możemy zarobić naprawdę konkretne pieniądze. kwestia wyczucia zmian rynkowych. XTB daje wszystkie narzędzia analityczne, które są potrzebne do wyczucia takich momentów, ale i tak nie da się przeskoczyć kwestii związanych ze szkoleniami i ciągłymi analizami. Plus XTB jest m.in. taki, że macie tam ochronę przed ujemnym saldem i gwarantowany stop loss, co moim zdaniem powinno być podstawą u brokerów.
korones

Postautor: sesoro » wtorek 31 lip 2018, 10:00

Potwierdzam. XTB daje wam wszystkie możliwości, jakie mogą wam przyjść na myśl.
Po prostu musicie jakoś to sobie dopasować i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.
Od razu niczego nie da się zrobić, ale wraz z zaliczaniem kolejnych szkoleń, webinarów i ogólnie - z rozwojem, efekty na pewno będą.
sesoro

Postautor: ksader » piątek 03 sie 2018, 09:27

A to był taki moment, że nie było warto? Zawsze są jakieś skoki – mniejsze albo większe. Trzeba po prostu zauważyć zmiany rynkowe i na nie reagować transakcjami. Jeśli pracujecie na systemie XTB to tam macie analizy sytuacji – obserwujcie je, naprawdę można na tej podstawie dojść do trafionych wniosków. Zresztą – w XTB macie ochronę przed ujemnym saldem i gwarantowany stop loss – to ogranicza ryzyko inwestycyjne.
ksader

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda i akcje