Czy warto obecnie inwestować na Forex ?

Zarabianie na rynku finansowym.

Re: Czy warto obecnie inwestować na Forex ?

Postautor: bajkon » wtorek 23 maja 2017, 08:10

Tak, wkręciłem się, tym bardziej, że od samego początku naprawdę fajnie mi idzie.

Wkręciłem się w takim stopniu, że się umówiłem na spotkanie w Warszawie, w placówce easyMarkets.
Po co mi to? Z czasem chciałbym wejść na wyższy poziom, m.in. mieć konto VIP. Wydaje mi się, że nawiązanie relacji z brokerem mi w tym pomoże.
Swoją drogą - istotne, że nie działają w Polsce wirtualnie, tylko prowadzą normalnie swoją placówkę.
bajkon

Postautor: garcka » środa 24 maja 2017, 07:15

Tak, EasyMarkets ma oddział w Warszawie. Nie byłem na żadnym spotkaniu, nie widziałem powodów do tego.
Zresztą - całość działania systemu zorganizowana jest tak, żeby było jak najłatwiej klientowi. Te webinary mogliby np. organizować na jakiejś swojej sali w Wawie, brać za to kasę, a tak robią to online i nie pobierają pieniędzy. Obsługa systemu również nie sprawia, że musisz pojawiać się w oddziale. Dokumenty, które musisz okazać, podobnie można uploadować.
garcka

Postautor: moments » środa 12 lip 2017, 08:42

Koniecznie zainstalujcie sobie aplikację easyMarkets. Podejrzewam, że dla zawodowców to też podstawowe narzędzie, ale dla mnie jako amatora - kluczowe. Nawet nie sądziłem jakie zmiany może mi przynieść przejście z wersji na komputery. Przede wszystkim - czas reakcji. Miewałem tak, że wracałem z pracy i dopiero wtedy widziałem, ile się działo, ile można było zarobić. Z aplikacji mam powiadomienia i mogę szybko podejmować decyzje. Niby też mogłem się zalogować na stronie, bez aplikacji, ale działanie na czymś takim to droga przez mękę.
moments

Postautor: Petersen » piątek 14 lip 2017, 10:47

Zabawa dla odważnych albo bezmyślnych. Albo takich, co są szybsi od algorytmów.
Petersen

Postautor: moments » piątek 21 lip 2017, 07:35

Algorytmy w przypadku kursów walut? Bądźmy poważni...
Każda inwestycja jest dla osób, które chcą zaryzykować, ale prawda jest taka, że tylko takie osoby są w stanie cokolwiek osiągnąć finansowo.
U mnie również od razu idealnie nie było. easyMarkets przygotowało mnie do inwestowania, już na wersji demo całkiem nieźle mi szło, a dalej było tylko lepiej. Aktualnie jestem zdecydowanie do przodu, obracam coraz większymi sumami, ale też zdecydowanie potwierdzam - to nie jest temat dla każdego.
moments

Postautor: korones » czwartek 12 lip 2018, 09:45

A był taki moment że nie było warto? Coś mi się nie wydaje. Inwestowanie na forexie to sztuka wyczucia momentu, w którym możemy zarobić naprawdę konkretne pieniądze. kwestia wyczucia zmian rynkowych. XTB daje wszystkie narzędzia analityczne, które są potrzebne do wyczucia takich momentów, ale i tak nie da się przeskoczyć kwestii związanych ze szkoleniami i ciągłymi analizami. Plus XTB jest m.in. taki, że macie tam ochronę przed ujemnym saldem i gwarantowany stop loss, co moim zdaniem powinno być podstawą u brokerów.
korones

Postautor: sesoro » wtorek 31 lip 2018, 10:00

Potwierdzam. XTB daje wam wszystkie możliwości, jakie mogą wam przyjść na myśl.
Po prostu musicie jakoś to sobie dopasować i wtedy wszystko będzie w najlepszym porządku.
Od razu niczego nie da się zrobić, ale wraz z zaliczaniem kolejnych szkoleń, webinarów i ogólnie - z rozwojem, efekty na pewno będą.
sesoro

Postautor: ksader » piątek 03 sie 2018, 09:27

A to był taki moment, że nie było warto? Zawsze są jakieś skoki – mniejsze albo większe. Trzeba po prostu zauważyć zmiany rynkowe i na nie reagować transakcjami. Jeśli pracujecie na systemie XTB to tam macie analizy sytuacji – obserwujcie je, naprawdę można na tej podstawie dojść do trafionych wniosków. Zresztą – w XTB macie ochronę przed ujemnym saldem i gwarantowany stop loss – to ogranicza ryzyko inwestycyjne.
ksader

Postautor: sankos » czwartek 23 sie 2018, 09:33

Zawsze było warto. Nie kojarzę takiego okresu, żeby inwestowanie nie miało sensu.
Bo kiedy on miał niby nastąpić? Im wyższe skoki tym lepsze perspektywy zysku.
Inna kwestia to podejście do inwestowania. Forex to nie jest przecież zabawa.
Codziennie oglądam analizy XTB, poświęcam mnóstwo czasu szkoleniom, ale teraz już mniej niż kiedyś.
Po prostu - trzeba solidnie pracować.
sankos

Postautor: telalgie9a » piątek 14 wrz 2018, 12:28

Nie mam niestety za bardzo doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...
Kto wznosi swoją katedrę, na której budowę potrzeba stu lat, może sto lat żyć zachowując bogactwo serca.
telalgie9a

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda i akcje