Czy warto obecnie inwestować na Forex ?

Zarabianie na rynku finansowym.

Czy warto obecnie inwestować na Forex ?

Postautor: Początkujący_Mario » czwartek 10 sty 2013, 10:12

Zapewne starzy wyjadacze Forexowi będą się śmiali, ale odłożyłem trochę wolnej gotówki i szukam sposobów na jej pomnożenie. Zainteresowałem się właśnie Forexem. Czy warto obecnie ryzykować ? Może się to opłacić ?
Pytam od strony tego, ze praktycznie z dnia na dzień może drastycznie coś się bujnąć w walutach i można wszystko stracić. Jeśli warto obecnie inwestować w Forex to jak to robić, żeby było bezpiecznie ? Są jakieś systemy ?
Początkujący_Mario

Re: Czy warto obecnie inwestować na Forex ?

Postautor: Henry_K » niedziela 24 lut 2013, 19:28

Podstawą jest wiedza na ten temat. Oczywiście wiedza nie gwarantuje zysków ale na pewno im większa wiedza, tym mniejsze ryzyko strat. Sugeruję więc najpierw poczytać profesjonalne artukyły na ten temat, analizy - chociażby na stronach typu http://kursdolara.eu/ i potem próbować swoich sił. Powodzenia!
Henry_K

Postautor: kamila » środa 17 lip 2013, 19:40

No właśnie: warto inwestować na Forex? Chyba jednak warto zacząć od jakiegoś szkolenia. Słyszeliście może coś o tym teletrade-dj.pl?
kamila

Postautor: glinka » środa 17 lip 2013, 23:04

ja się specjalnie nie uczę z książek tylko staram się na żywo najwięcej dowiadywać. dlatego zdecydowałam się na letnią ligę GO4X.nie tylko niski próg wejścia bo 100 zł ale co najważniejsze możliwość podglądania i kopiowania najlepszych. póki co uczę się i cieszę się z tych wyników jakie mam. ale do tych na szczycie jeszcze sporo mi brakuje ;) wiem teraz że akcje specjalne są po to by jak najwięcej z nich wyciągnąć jak np ostatni szybaki gonzales(za otwarcie między dwiema kolejnymi godzinami zegarowymi 30 dowolnych pozycji na swoim rachunku,otrzymywało się 10 dodatkowych punktów).
glinka

Postautor: alaalek » poniedziałek 22 lip 2013, 15:57

Ja muszę przyznać, że Letnie liga też zaczyna mnie wkręcać. Na początku trochę sceptycznie do niej podeszłam ale faktycznie jest zrobiona w taki spsoób, ze nie trzeba być omnibusem i z podstawową wiedzą też można do gry podejść i tym samym zarabiać.
alaalek

Postautor: kumka » piątek 02 sie 2013, 10:36

też biorę udział w letniej lidze GO4X. popieram przedmówczynię, że można coś zrobić bez wielkiej wiedzy, ale tak naprawdę chodzi o to żeby się uczyć :) dziś znów kolejna akcja specjalna tym razem wracają happy hours- za udane inwestycje podwójne punkty :) ciekawe jak mi pójdzie :)
kumka

Postautor: wero » poniedziałek 05 sie 2013, 12:49

widzę, że więcej osób się interesuje letnią ligą GO4X :) jeszcze sporo czasu zostało żeby zgarnąć te 10 tysięcy. w końcu szansa co tydzień. jak na razie sporo się uczę, podglądam innych, i zbieram punty za zapraszanie znajomych i oczywiście za udane inwestycje :)
wero

Postautor: rychu » czwartek 15 sie 2013, 15:20

widzę letnia liga GO4X ma więcej zwolenników. sam też dołączyłem bo liczę,że się nauczę grać no i może wygram te 10 tys chociaż raz, bo są tacy którym udało się wygrać już 2 razy! niezły poziom! w piątek znów była akcja specjalna pt dzień kowboja gdzie do zdobycia było 10 punktów, za otwarcie 10 pozycji na parze USDPLN.a dziś kolejne happy hours, ciekawe jak się skończy ten tydzień.
rychu

Postautor: cola » czwartek 15 sie 2013, 15:34

pamiętać trzeba za na forexie zarabia 5% uzytkowników
przegrywający graja dla wygranych:))
cola

Postautor: wero » niedziela 18 sie 2013, 23:16

jasne, że tak :) ale jak się nie spróbuje to się nie wygra. i przede wszystkim się nie nauczy ;) w letniej lidze GO4X jest na tyle dużo i czasu i możliwości że praktycznie bez ryzyka można się uczyć.a jest coraz lepiej :) zwłaszcza że w czwartek znów były happy hours, o których ktoś już wspomniał :)jeszcze jest szansa na wygrane. pozdrawiam innych grających!
wero

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda i akcje