Czy warto inwestować w lokaty?

Gdzie ulokować oszczędności.

Re: Czy warto inwestować w lokaty?

Postautor: ulicafinansowa.pl » czwartek 05 mar 2015, 02:03

Lokaty są na pewno dobrą inwestycją dla osób które oszczędzają pieniądze i nie inwestują ich. Aktualnie najwyższe dostępne oprocentowanie lokaty wynosi 5%. Inwestycja w taką lokatę może przynieść zadowalający zysk. Ponad to ostatnimi czasy są spotykane promocje, które za założenie lokaty oferują dodatkowe pieniądze.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: noromix » czwartek 05 mar 2015, 09:14

Witam,

wydaje mi się, że można jednak bezpiecznie, ale więcej zarabaić na funduszach... tyle, że taka inwestycja powinna być dobrze zdywersyfikowana (w różne klasy aktywów, na różnych rynkach, dobrze też gdy inwestycje są w fundusze w różnych walutach).. Taka inwestycja w stosunkowo bezpieczne fundusze (niekoniecznie akcyjne) w długim okresie daje zdecydowanie lepsze wyniki... i nikt mi nie powie, że nie.. z tym, że takie inwestycje powinny być przemyślane, powinny też być na bieżąco "przeglądane" i modyfikowane.. można to robić samemu, można skorzystać z firmy doradczej (Ale prawdziwej firmy doradczej!!!), która powie: "Teraz warto się pozbyć tego i tego a nabyć to i to..." Inwestowanie w jeden fundusz i czekanie co się zdarzy jest zbyt ryzykowne.. polecam fajny materiał: https://www.f-trust.pl/szkola-inwestycyjna-f-trust-luty-2015

n
noromix

Postautor: noromix » czwartek 05 mar 2015, 09:15

Witam,

wydaje mi się, że można jednak bezpiecznie, ale więcej zarabaić na funduszach... tyle, że taka inwestycja powinna być dobrze zdywersyfikowana (w różne klasy aktywów, na różnych rynkach, dobrze też gdy inwestycje są w fundusze w różnych walutach).. Taka inwestycja w stosunkowo bezpieczne fundusze (niekoniecznie akcyjne) w długim okresie daje zdecydowanie lepsze wyniki... i nikt mi nie powie, że nie.. z tym, że takie inwestycje powinny być przemyślane, powinny też być na bieżąco "przeglądane" i modyfikowane.. można to robić samemu, można skorzystać z firmy doradczej (Ale prawdziwej firmy doradczej!!!), która powie: "Teraz warto się pozbyć tego i tego a nabyć to i to..." Inwestowanie w jeden fundusz i czekanie co się zdarzy jest zbyt ryzykowne.. polecam fajny materiał:

https://www.f-trust.pl/szkola-inwestycyjna-f-trust-luty-2015

n
noromix

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Lokaty, fundusze, obligacje