Fundusze inwestycyjne - warto?

Gdzie ulokować oszczędności.

Re: Fundusze inwestycyjne - warto?

Postautor: Justyna78 » wtorek 18 mar 2014, 14:53

Według mnie warto, ale moim zdaniem lepiej jest inwestować na kilka sposób tj. część oszczędności zainwestować w fundusze, część w obligacje, a pozostałą część w inne inwestycje.
Justyna78

Postautor: zypol » wtorek 28 paź 2014, 11:18

Istnieje całe mnóstwo bezpieczniejszych form inwestycji, zobaczcie - http://www.jartom.com/Polecane-nieruchomosci-na-sprzedaz-w-JARTOM-listopad-2014 A wszystko tak na prawdę w większości zależy od tego, ile środków chcecie na ten cel przeznaczyć. Nieruchomości to jednak dla poważniejszych graczy.
zypol

Fundusze inwestycyjne w Banku Pocztowym

Postautor: rekinbiznesu » czwartek 30 paź 2014, 19:26

Na początku przyszłego roku, Bank Pocztowy zaproponuje swoim klientom jednostki funduszy inwestycyjnych z parasola IPOPEMA SFIO. Równolegle bank stawia na projekt dystrybucji funduszy w formule white-label. Są to tak zwane czyste fundusze polegające na inwestowaniu bezpośrednio w akcje, obligację, bądź w inne instrumenty finansowe. Wszystko zależy od decyzji Komisji Nadzoru Finansowego. Tym samym Bank Pocztowy realizuje strategię działania nakreśloną do 2017 roku. Kierunek działań nastawiony jest na zbudowanie portfela produktów inwestycyjnych o łącznej wartości 0,5 mld zł.
rekinbiznesu

Postautor: wiking » wtorek 09 gru 2014, 21:45

tylko nie lokaty... Mądre fundusze pozwalają mądrze zarabiać, niektórzy boją się funduszy tylko dlatego, ze z nieodpowiednimi tfi się związywali... rozejrzyj się po tych co ciekawszych, ja chyba w końcu znalazlem fajną firmę z fajnym podesjciem...
wiking

Postautor: Monosz » wtorek 23 gru 2014, 21:53

Prawda, lokaty nie mają sensu. Ja teraz szukam okazji zainwestowania w TFI i chyba skorzystam w usług p. Bralczyka. Zleży mi na monitorowaniu moich inwestycji. Cała decyzja opiera się na ty, że szukam kogoś niezależnego, kto zapewni mi serwis 24 h.
Monosz

Postautor: ulicafinansowa.pl » piątek 13 mar 2015, 18:10

Fundusze inwestycyjne kuszą bardzo dużymi zyskami ale warto zabezpieczyć się przed stratami i inwestować w takie fundusze które gwarantują zwrot sumy zainwestowanej.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: peru » niedziela 31 maja 2015, 21:22

Warto, ale trzeba wiedzieć gdzie i jak. Ja się poradziłem Pana Piotra Bralczyka (zarabiajmy.pl) i jestem zadowolony.
peru

Postautor: sylwia4012 » piątek 16 wrz 2016, 09:38

Z funduszami inwestycyjnymi bywa różnie. Ludzie inwestują nie mając odpowiedniej wiedzy, a później są z tego problemy. Dlatego ja wybrałam inwestycję, która nie wymaga dużej wiedzy finansowej - to opcje binarne. Mam zaufaną platformę Exbino https://exbino.com/pl/ , którą zresztą polecam. Wszystko bezpiecznie i stabilnie. Do tego bonusy za depozyty i wypłata zysków co poniedziałek.
sylwia4012

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Lokaty, fundusze, obligacje