Najlepsza lokata

Gdzie ulokować oszczędności.

Re: Najlepsza lokata

Postautor: Karina_P » czwartek 03 kwie 2014, 19:53

Z lokatami to trzeba uważać, zrobić sobie symulację i oczywiście czytać całą umowę, wszystko co drobnym druczkiem :) Fajny poradnik http://inwestuje.info/blog/uwazaj-nie-kazda-lokata-pozwoli-ci-zarobic, warto przeczytać zanim natniecie się na "atrakcyjną lokatę"
Karina_P

Postautor: paweł31 » piątek 18 lip 2014, 22:35

No rzeczywiście trzeba czytać dokładnie umowy bo później różnie można na tym wyjść. To się dotyczy nie tylko umów na lokatę ale i na kredyt:) Marianka masz rację Skok Wołomin ma całkiem niezłe oferty. Ostatnio trafiłem na lokatę na piątkę ze stałym oprocentowaniem do 5,5%. Niestety nie mogę skorzystać z tej oferty bo mam za małe oszczędności, trzeba mieć minimum 10 tysięcy a ja mam 8. Do 31 lipca raczej nie uzbieram brakującej kwoty. Mam jednak nadzieję, że za jakiś czas ta oferta wróci.
paweł31

Postautor: eni » środa 30 lip 2014, 21:06

Z tego co się orientuję to prowadzą również obsługę firm. A jeśli chodzi o lokaty dla klientów indywidualnych to jak już ktoś napisał mają teraz korzystną promocje na lokatę ( do 31 lipca) Oprocentowanie od 5 do 5,5 procent z minimalną kwotą lokaty 10 000 zł - lokata jest zakładana na miesiąc i jest nie odnawialna.
eni

Postautor: zypol » czwartek 31 lip 2014, 10:19

Wystarczy wejść w JARTOM - macie tam hale magazynowe z dobrymi wycenami. To oczywiście inwestycja dla dużego gracza, ale mając odpowiedni kapitał, można nieźle zarobić. Oczywiście zakładając chęć długoterminowej inwestycji.
zypol

Postautor: Razumi » czwartek 28 sie 2014, 13:25

Szukanie po stronach internetowych może zając sporo czasu, ja niedawno odkryłem porównywarki internetowe, korzystam z rankomatu i mam pewne spojrzenie na większość lokat, potem sprawdzam to w konkretnym banku ;)
Razumi

Postautor: ulicafinansowa.pl » poniedziałek 09 mar 2015, 00:44

Porównywarki są całkiem dobrym źródłem informacji o produktach finansowych. Ważne jest jednak żeby korzystać z wiarygodnych porównywarek. Aktualnie najlepsze oferty lokat mają meritum bank 5% i Idea bank 4,5%. Korzystając z porównywarek ważne jest także aby porównywać oferty według odpowiednich parametrów.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: zuzia.gola » piątek 16 wrz 2016, 09:40

Lokata czy konto oszczędnościowe to dobry sposób na przetrzymanie pieniędzy, ale nie na ich pomnażanie. Opcje binarne - to moim zdaniem najbardziej efektywna obecnie metoda inwestowania. Jeśli wiesz co robisz to szybko pomnożysz swój kapitał. Ważna jest dobra platforma inwestycyjna. Taka jak Exbino https://exbino.com/pl/. Mają tam wszystko co potrzebne do inwestowania w opcje binarne, do tego regularne wypłaty zysków i ciekawe bonusy za depozyty. Ja z niej korzystam i w ten sposób mam dodatkowe źródło dochodu.
zuzia.gola

Postautor: kokader » wtorek 01 sie 2017, 09:52

Co sądzicie o tym modelu inwestycyjnym - big.biz.pl/poradnik-inwestora/inwestowanie-nadwyzek-finansowych-inwestowac-pieniadze/ ?
Wygląda co najmniej ciekawie, ale na logikę - czemu ktoś daje aż tak dobre zabezpieczenie?
Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, żeby obligacja była warta mniej niż zabezpieczenie.
Czyli co? Pewniak?
kokader

Postautor: janubers » piątek 04 sie 2017, 13:42

Obecnie jedna z najlepszych lokat to inwestycja w 'transport światowy' Inwestując obecnie dowolną sumę pomnożysz ją już w tym roku kilkakrotnie i bez żadnego ryzyka. Zapraszam skype janubers1 Dokładnie opowiem i pokarzę od środka.
janubers

Postautor: Janek » czwartek 31 sie 2017, 11:34

Ja tam jednak wolę bez ryzyka. Załapałem się na sierpniową Do końca miesiąca w Idea Bank. Może 2,25% to nie są kokosy, ale zawsze lepiej niż ma leżeć na koncie, szybko i pewnie, bo w kilka dni.
Janek

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Lokaty, fundusze, obligacje