Kantor w Kołobrzegu

Jak zarobić na Forex.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Postautor: aniaka » sobota 09 gru 2017, 14:29

Co sądzicie o gieldawalut.com jeśli ktoś z Was korzystał?? Bardzo atrakcyjne ceny są tutaj i jeszcze cashback, ale dla mnie też ważne jak jest z szybkością transakcji. Będę wdzięczna za wszelkie info o platformie:)
aniaka

Postautor: Peter » sobota 13 sty 2018, 00:22

Od kilku miesięcy korzystam z tej platformy. Nie masz co się martwić o sprawność realizacji albo transferu pieniędzy na konto. Gieldawalut.com oferuje tez wymiany po dostępnym kursie czyli te szybkie- na już. Jak tą opcję wybierzesz i zatwierdzisz, masz sfinalizowaną automatycznie wymianę, możesz robić przelew:) W moim banku często jeszcze tego samego dnia już otrzymywałem jeśli zlecałem rano.
Peter

Postautor: j.lita » środa 31 sty 2018, 20:15

Platformy kantorowe...dobra alternatywa:) Z Amronet korzystałam wielokrotnie, częściej wybieram te szybkie transakcje po kursie portalu, i tak świetnie wyceniają, nie to co banki czy zwykłe kantory.
j.lita

Postautor: Marioon » czwartek 08 lut 2018, 00:00

Najbardziej jestem zadowolony z zakupu waluty przez Pluskantor.pl, nie lubię skomplikowanych w obsłudze aplikacji itp. i m.in. dlatego:) Kantor bardzo intuicyjnie prowadzi klienta po wszelkich funkcjonalnościach, ma przelicznik transakcji, kursy oczywiście świetne, inaczej bym konta nie zakładał.
Marioon

Postautor: MaYork » środa 21 lut 2018, 19:56

Śmiało polecam też gieldawalut.com, platforma z intuicyjną aplikacją na telefon. Kursy są często lepsze niż w innych popularnych miejscach tego typu.
MaYork

Postautor: Dilain » poniedziałek 12 mar 2018, 21:47

Dzięki, fajna platforma, na razie tylko 2 razy wymieniałam przez Gieldawalut.com, jednak planuję kolejne transakcje już tutaj, przede wszystkim szybkie wymiany są możliwe oprócz tych typowo społecznościowych, a wiadomo jak bywa, czasem od ręki trzeba.
Dilain

Postautor: bard » piątek 23 mar 2018, 22:13

Nie zmieniam swojej ulubionej platformy kantorowej na żadną inną już 4 lata. Amronet cały czas idzie do przodu jest najlepszy:) Tani o zawsze, obecnie jeszcze więcej wygody, wersja mobilna, np. na telefon- komfort, że wymianę waluty ma się praktycznie zawsze przy sobie.
bard

Postautor: Tibr » czwartek 05 kwie 2018, 23:54

Straciłem zaufanie do stacjonarnych kantorów gdy solidnie przeplaciłem parę razy. Od tamtej pory tylko internetowe biorę pod uwagę, niedawno zmieniłem właśnie miejsce przewalutowań na Pluskantor.pl zachęciła mnie pierwsza darmowa wymiana właściwie a korzystam nadal gdyż dużo sprawniej są księgowane środki, a na sfinalizowanie wymiany nigdy się nie czeka, kilka sekund i jest. Można dysponować kasą.
Tibr

Postautor: agamagda » środa 11 kwie 2018, 13:06

W przypadku pluskantor.pl cenię sobie jasno określony koszt, który łatwo wyliczyć, nie ma tu czegoś takiego jak prowizja, klasyczny spread, a że bardzo niski opłaca się skorzystać z przewalutowania. Mimo że inne e-kantory konkurują kursem, to z prowizją nie wychodzi wcale taniej.
agamagda

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex