Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Jak zarobić na Forex.

Re: Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Postautor: Diesel » piątek 30 lis 2018, 09:27

W Cinkciarzu też właśnie nie ma ukrytych kosztów. To co pokazują w kalkulatorze, to już cena końcowa :)
Diesel

Postautor: milia3 » środa 12 gru 2018, 00:42

Dobrze sprawdza się Amronet, od lat utrzymuje się w czołówce kantorów które wyceniają najkorzystniej.
milia3

Postautor: 3Dprint.pl » czwartek 20 gru 2018, 10:33

A ja przyznam, że nie mam jednego i zarazem ulubionego kantoru internetowego, zawsze sprawdzam zarówno ceny jak i rzecz jasna same opinie na temat danej firmy jeżeli są pozytywne to wówczas można wymienić tam walutę, co zresztą uważam też za bardzo wygodną opcją.
3Dprint.pl

Postautor: doria » czwartek 20 gru 2018, 10:39

Bardzo dobry kurs ma Pluskantor, w dodatku teraz jak jesteś nowym klientem, to dostaniesz na pierwszą wymianę bonus - 1000 zł za darmo (bez prowizji). W żadnym innym kantorze nie dostaniesz lepsze oferty teraz.
doria

Postautor: piogoras » czwartek 20 gru 2018, 17:25

Nie mam za bardzo zdania w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc.
Przyjaciół można mieć w każdym czasie - pod warunkiem, że się ich nie potrzebuje.
piogoras

Postautor: ziza » środa 26 gru 2018, 01:51

Kursy w wielu kantorach są podobne, warto dlatego sprawdzać też koszt wymiany waluty no i upewnić się czy nie do tyczą nas jakieś niepodziewane opłaty. Biorąc pod uwagę to wszystko polecam platformę Gieldawalut.com, przez pierwszy miesiąc wymienia się walutę z bardzo wysoką zniżką na koszty-jedynym jest prowizja.
ziza

Postautor: zowee » czwartek 27 gru 2018, 21:18

Ja wymieniam w Pluskantorze i mnie pasuje, zawsze korzystne kursy no i szybkie transakcje bez wychodzenia z domu
zowee

Postautor: alann » czwartek 24 sty 2019, 23:37

Tak sobie myślę właśnie gdzie wymieniłem najtaniej, sądzę że w Amronet, zresztą najczęściej tam właśnie zaglądam jak potrzebuję EUR, wiem że pójdzie wszystko sprawnie, wręcz ekspresowo.
alann

Postautor: frogi » środa 30 sty 2019, 10:17

Nie możesz patrzeć tylko na kursy, bo to nie jest do końca miarodajne. Ważne jest też jaką dany kantor ma prowizję, jakie programy lojalnościowe, czy aktualne promocje. Ja wymieniam na Gieldawalut bo u nich właśnie jak się to wszystko podliczy to wychodzi najtaniej. A poza tym mam do tego kantoru zaufanie, bo już długo wymieniam u nich pieniądze i nigdy nie miałem żadnych problemów.
frogi

Postautor: spec66 » środa 30 sty 2019, 14:50

Najlepiej to chyba jeśli kantor żadnej prowizji nie nalicza. Mi się to właśnie spodobało w przypadku pluskantor.pl, dopóki nie skorzystałem z przewalutowania tutaj sądziłem, że wszystkie kantory internetowe pobierają % od przewalutowania, a okazało się że ten nie:)
spec66

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex