Kantor w Kołobrzegu

Jak zarobić na Forex.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Postautor: aniaka » sobota 09 gru 2017, 14:29

Co sądzicie o gieldawalut.com jeśli ktoś z Was korzystał?? Bardzo atrakcyjne ceny są tutaj i jeszcze cashback, ale dla mnie też ważne jak jest z szybkością transakcji. Będę wdzięczna za wszelkie info o platformie:)
aniaka

Postautor: Peter » sobota 13 sty 2018, 00:22

Od kilku miesięcy korzystam z tej platformy. Nie masz co się martwić o sprawność realizacji albo transferu pieniędzy na konto. Gieldawalut.com oferuje tez wymiany po dostępnym kursie czyli te szybkie- na już. Jak tą opcję wybierzesz i zatwierdzisz, masz sfinalizowaną automatycznie wymianę, możesz robić przelew:) W moim banku często jeszcze tego samego dnia już otrzymywałem jeśli zlecałem rano.
Peter

Postautor: j.lita » środa 31 sty 2018, 20:15

Platformy kantorowe...dobra alternatywa:) Z Amronet korzystałam wielokrotnie, częściej wybieram te szybkie transakcje po kursie portalu, i tak świetnie wyceniają, nie to co banki czy zwykłe kantory.
j.lita

Postautor: Marioon » czwartek 08 lut 2018, 00:00

Najbardziej jestem zadowolony z zakupu waluty przez Pluskantor.pl, nie lubię skomplikowanych w obsłudze aplikacji itp. i m.in. dlatego:) Kantor bardzo intuicyjnie prowadzi klienta po wszelkich funkcjonalnościach, ma przelicznik transakcji, kursy oczywiście świetne, inaczej bym konta nie zakładał.
Marioon

Postautor: MaYork » środa 21 lut 2018, 19:56

Śmiało polecam też gieldawalut.com, platforma z intuicyjną aplikacją na telefon. Kursy są często lepsze niż w innych popularnych miejscach tego typu.
MaYork

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex