Strona 1 z 4

Kantor w Kołobrzegu

Post: czwartek 10 gru 2015, 12:55
autor: antowik
Gdzie najtaniej w mieście można wymienić walutę? Lokalizacja nie ma znaczenia, mogę dojechać - chodzi o spore sumy i wymieniona co miesiąc. Ewentualnie - czy komuś udało się gdzieś uzyskać lepsze kursy ze względu na wymienianie wyższej sumy?

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: czwartek 10 gru 2015, 14:01
autor: markson33
Powiem z mojej perspektywy, że opłaca się wymieniać kasę online. Oszczędności w prostym przeliczeniu mogę sięgać nawet koło 10 procent. Ja akurat korzystam z Amronet . Mają przyzwoite kursy, nie ma też problemu z przelewami, wszystko szybko i bezpiecznie. Obsługują wszystkie polskie banki.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: piątek 11 gru 2015, 12:58
autor: antowik
Dobre kursy i bezpieczny kantor masz przez ekantor.pl - warto. Musisz mieć do tego konto walutowe, przelewy są dla większości banków za darmo. A wymiana przez internet zdecydowanie się opłaca z prostej przyczyny - niski spread, niski kurs sprzedaży w stosunku do miasta, a poza tym - coś takiego załatwiasz w ciągu dosłownie kilku minut, nie musisz bujać się na miasto.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: poniedziałek 14 gru 2015, 12:53
autor: poczdal
Ok - jak wygląda internetowa wymiana waluty? Tak mniej więcej? Co się dzieje? Robię przelew z konta walutowego i co dalej?
Całość przebiega automatycznie? Czy ponoszę przy tym jakiekolwiek opłaty? Czy po prostu wymieniam kasę i tyle?

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: wtorek 15 gru 2015, 12:53
autor: gostels
Wpłacasz pieniądze, wybierasz walutę na jaką wymieniasz środki i to wszystko. Później całość idzie na Twoje konto walutowe. Cały proces jest bardzo prosty - wymieniam tak środki ponad 2 lata. Pamiętam ile razy biegałem po mieście za walutą, kiedy kursy były atrakcyjne. A oczywiście okazywało się nagle, że nie da się tej waluty kupić. Chore. Od kiedy takie tematy załatwiam w sieci, nie mam tego typu problemów.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: środa 16 gru 2015, 12:56
autor: breweks
Posługiwanie się kantorem internetowym jest akurat banalnie proste - nie ma w tym nic zawiłego.
Nawet mając wątpliwości, masz przewodnik po serwisie, który pozwala wszystko bardzo łatwo załatwić.
A ewentualnie pozostaje kontakt z adminami, którzy reagują na te zapytania bardzo szybko.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: czwartek 14 lip 2016, 15:37
autor: Arabella
Moim zdaniem dziś zdecydowanie najbardziej opłaca się korzystać z oferty kantorów internetowych. Mnie osobiście bardzo spodobała się oferta w ergokantor.pl . Są tam zawsze najkorzystniejsze dla klienta kursy walut na rynku, a co więcej samo przeprowadzenie transakcji nie stanowi żadnego problemu. Dla każdego kto ceni sobie bezpieczeństwo i wygodę, według mnie jest to najlepsza opcja.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: czwartek 26 paź 2017, 19:32
autor: Wersus48
To prawda, byłem niedawno w trzech kantorach na mieście, kursy niemal identyczne i w każdym wysoki spread. Jak porównałem sobie z ofertą Pluskantor.pl to byłem zszokowany ile przeplaca się przy tradycyjnych przewalutowaniach :?

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: wtorek 21 lis 2017, 23:52
autor: Dorota Bazgaj
Dopiero się zbieram ku temu aby wybrać jakiś fajny kantor internetowy, mam niby trochę czasu bo po nowym roku dopiero będę musiała kupić EUR. Ale im szybciej tym lepiej i dziękuję za wszelkie sugestie, Pluskantor.pl wydaje mi się OK, kursy są super i przeczytałam, że pierwsza wymiana do 5000 odbędzie się po kursie rynkowym- to mnie kusi najbardziej;)

Re: Kantor w Kołobrzegu

Post: sobota 09 gru 2017, 14:28
autor: aniaka
Co sądzicie o gieldawalut.com jeśli ktoś z Was korzystał?? Bardzo atrakcyjne ceny są tutaj i jeszcze cashback, ale dla mnie też ważne jak jest z szybkością transakcji. Będę wdzięczna za wszelkie info o platformie:)