Kantor w Kołobrzegu

Jak zarobić na Forex.

Re: Kantor w Kołobrzegu

Postautor: Polkatner » wtorek 07 sie 2018, 19:52

Poza tym tradycyjne przewalutowania czyli w placówkach czas zajmują. Dzięki e-kantorom transakcję taką można natomiast w kilka minut w domowym zaciszu zrealizować. Na Pluskantor.pl realizacja jest natychmiast jak kliknę, nawet po godzinach pracy biura, usługa w pełni zautomatyzowana oraz bezpieczna.
Polkatner

Postautor: mufina » poniedziałek 13 sie 2018, 13:09

A może przewalutowania społecznościowe? Od pewnego czasu nurtuje mnie ten temat i chyba w końcu sprawdzę jak to działa na platformie Amronet. Kupowałam już tutaj walutę po kursie dostępnym parę razy więc już jestem z tą marką "oswojona" a sądzę że na zasadzie społecznościowej mogłabym zaoszczędzić jeszcze więcej, choć prawdę mówiąc absolutnie nie narzekam na kursy w Amronecie.
mufina

Postautor: zobin » piątek 17 sie 2018, 19:22

Mi bez różnicy, czy jestem w Kołobrzegu, czy w Zakopanem, jak mam wymienic pieniądze, to wymieniam przez Gieldawalut. Mają fajna stronę mobilną, która działa bez zarzutu, tak więc spokojnie można zrobić przewalutowanie przez telefon. A kursy zbliżone do rynkowych - w żadnym kantorze stacjonarnym takich dobrych cen nie widziałem.
zobin

Postautor: mgdejlena » czwartek 20 wrz 2018, 21:24

Zaprzyjaźniam się dopiero z miastem bo mieszkam w Kołobrzegu zaledwie rok. Do kantorów jednak nie zaglądam bo korzystam z usług internetowego Pluskantor.pl. Wymieniam bezgotówkowo, bardzo szybko i niedrogo, więc po co mam na mieście szukać?
mgdejlena

Postautor: Elamm » sobota 29 wrz 2018, 11:55

A ja mieszkam tu od urodzenia, co nie zmienia faktu, że teraz nie widzę sensu chodzenia do kantorów jak są te internetowe, tańsze, bardzo funkcjonalne. Po co mam iść do okienka skoro na gieldawalut.com 5 minut mi się zchodzi na przewalutowanie pieniędzy i w dodatku nie ponoszę wysokich kosztów spreadu a wyłącznie małą prowizję płacę.
Elamm

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 00:42

Niby tak, ale czasami ktoś potrzebuje gotówki np. wybierając się za granicę do drobnych płatności.
Welmer

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex