Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Jak zarobić na Forex.

Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Postautor: montom » czwartek 14 gru 2017, 12:35

Czy w ogóle można tak wskazać? Na rynku kantorów jest jakiś stały lider, czy też to ciągle się zmienia i po prostu trzeba stale obserwować rynek?
montom

Re: Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Postautor: madame » piątek 15 gru 2017, 12:30

Być może są jakieś okresy, w których wyłącznie dany kantor ma najlepszy kursy, tego nie wiem, ale do kilku miesięcy nie trafiłem na lepszy kurs niż w Waluteo.
A jako że wymieniamy naprawdę większe sumy, to dla nas nawet drobna różnica jest już odczuwalna finansowo. U nich spread to tylko jeden grosz - zobacz sobie jaki ten spread macie na mieście.
madame

Postautor: mateuszdochnal » wtorek 19 gru 2017, 12:27

Jeśli wymieniasz walutę online to patrz na:
- czy kantor to pewniak (dane kontaktowe, negatywne opinie)
- ceny zakupu/sprzedaży waluty
- spread

Ja wymieniam raz na kiedy, głównie pod wakacje, ale nie kojarzę, żebym gdzieś miał spread poniżej grosza.
Cena dolara też ok.
mateuszdochnal

Postautor: omegga » piątek 22 gru 2017, 00:56

Tak niski spread w e-kantorach jest realny, na Pluskantor.pl tez ostatnio tak jakość około 1 grosza wychodzilo, a od strony praktycznej mega fajne rozwiązanie zwłaszcza jeśli chodzi o przelewy w walucie.
omegga

Postautor: bogdan j » piątek 22 gru 2017, 22:50

Jak bardzo Wam zalezy na korzystnej wycenie, a sądzę że tak, to warto sie zainteresować platformami z opcją wystawienia waluty po własnym kursie, z tych najsolidniejszy poleciłbym Gieldawalut.com. W razie czego zlecenie taki można odwołać jak się nie zgra i wymienić niezwłocznie jak w kantorze. Zapomniałbym- zawsze też przy wymianie oszczędzać można w programie cashback.
bogdan j

Postautor: pondziak » piątek 29 gru 2017, 12:14

Dzisiaj kupiłem euro na Waluteo po 4,17. Nie znalazłem nigdzie lepszego kursu, a sprawdzałem kilkanaście kantorów online.
Różnice bardzo różne - nawet po kilka groszy. Wiadomo, że kolosalnych oszczędności z tego nie ma, ale to zawsze coś.
Tym bardziej, że wymieniałem ponad 10 tysięcy zlotych.
pondziak

Postautor: Aska_35 » wtorek 02 sty 2018, 13:25

Dziś korzystałam ze swojego kantoru i wymieniłam po kursie 4,17 możecie sprawdzić tutaj: cinkciarz.pl/kantor/kursy-walut-cinkciarz-pl/eur, jak dla mnie to całkiem dobra cena. Czasem zdarzają się u nich wahania ale jak mam większą kwotę to sobie uśredniam i wymieniam po trochę euro przez np. miesiąc to jest dość fajna opcja. No chyba, że wszystko wskazuje że kurs będzie tylko rosnąć no to wtedy można zaryzykować.
Aska_35

Postautor: Funer » piątek 12 sty 2018, 00:28

Konkurencja jest więc kantory internetowe często oferują zbliżone a nawet takie same kursy. Warto zatem też spojrzeć na koszt albo czy łapiemy się na jakiś rabat. Pluskantor.pl np. realizuje pierwszą wymianę po czystym rynkowym kursie, także taniej nie będzie:) Później współpraca też OK, nie nabijają kosztu, spread jest symboliczny.
Funer

Postautor: ela » poniedziałek 22 sty 2018, 14:40

Pewnie, że warto skorzystać ze zniżki, pamiętając oczywiście żeby jednocześnie wybrać dobre, rzetelne miejsce do wymiany waluty. Ja zaczynałam w gieldawalut.com z rabatem 80% obowiązującym przez cały miesiąc i nadal chętnie korzystam z platformy jak pojawia się potrzeba przewalutowania, szybko realizuje przelewy co dla mnie ma spore znaczenie również.
ela

Postautor: Klaudiusz » poniedziałek 05 lut 2018, 19:38

Transfery z platformy są faktycznie wygodne, do tego jak wysyłam z gieldawalut.com na swoj rachunek nic nie płacę za przelew.
Klaudiusz

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex