Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Jak zarobić na Forex.

Re: Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Postautor: Leokadia » poniedziałek 23 lip 2018, 09:06

Wydaje mi się, że najlepsze kursy oferuje Cinkciarz, szczególnie że nie mają ukrytych prowizji, jak część innych kantorów. Wymieniam tam od dawna i zawsze byłam zadowolona. Ostatnio spróbowałam też tych transakcji społecznościowych - dzięki nim faktycznie można wymienić walutę jeszcze taniej.
Leokadia

Postautor: dewa » piątek 17 sie 2018, 19:17

Przed urlopem porównywałam oferty kilku najbardziej znanych kantorów i najlepszą ofertę miał Pluskantor. Tam też wymieniłam pieniądze - bardzo szybko i bez żadnych komplikacji.
dewa

Postautor: rekords » czwartek 23 sie 2018, 06:42

Po prostu zdecydowanie polecam Waluteo. Z wielu względów, ale głównie chodzi o niski spread, niską cenę i darmowe przelewy.
Wymiana załatwiana bardzo szybko i bez komplikacji. Ogólnie - zdecydowanie warto obrać ten kierunek.
Na pewno wygodniej niż stacjonarnie.
rekords

Postautor: mama_kama » czwartek 23 sie 2018, 12:43

To, że stacjonarnie nie jest wygodnie w porównaniu z wymianą online to fakt. Ale myślę, ze każdy kantor zarówno Cinkciarz czy inny ma swoich klientów i każdy wymienia tam gdzie chce i jak chce. Ja np. wymieniam pieniądze przez transakcje społecznościowe bez spredu, opłat i prowizji, bo głównie walutę potrzebuję z przeznaczeniem na spłatę kredytu.
mama_kama

Postautor: piotr111999 » czwartek 23 sie 2018, 14:50

Pożyczki na dowód od 300zł do 8.000zł w 30minut
Do 6.000zł na 60dni za Darmo, 100% Online na Konto
Wypełnij bezpłatny wniosek tu: chwilowka24h.pl
Wszystko załatawisz przez internet bez wychodzenia z domu!
piotr111999

Postautor: JaroM » piątek 24 sie 2018, 21:13

Wiem, że spolecznościowe wymiany walut bywają bardzo okazyjne, ale w firmie nie zawsze mogę sobie na to pozwolić z racji tego że czasem musze mieć środki w EUR w parę minut już gotowe do przelewu. Tak szybkie przewalutowania jak oczekuję zapewnia mi pluskantor.pl.
JaroM

Postautor: Nwo » poniedziałek 27 sie 2018, 10:09

Firmy otrzymują też fajne warunki w Cinkciarzu. My mamy u nich indywidualnego opiekuna, z którym negocjowaliśmy dla nas kurs. Wymieniamy całkiem sporo euro i dolarów więc akurat dla nas jest to mega opłacalne.
Nwo

Postautor: MiodzioLodzio » środa 29 sie 2018, 23:01

Jak się orientowałem przed lipcowym wyjazdem do Chorwacji na wakacje w kursach walut najkorzystniej mi wyszło wymieniać w Pluskantor, w sumie już któryś raz u nich wymieniam, dobre kursy mają, a i wszystko online
MiodzioLodzio

Postautor: Petersen » czwartek 30 sie 2018, 20:10

Na pewno w kantorze online ceny będą korzystniejsze, tylko co z bezpieczeństwem?
Petersen

Postautor: hesoro » poniedziałek 03 wrz 2018, 06:59

Waluto - ten kierunek, internetowo, na bardzo dobrych warunkach, ale oczywiście to kwestia taka, jakie macie oczekiwania.
Tam te warunki są zdecydowanie najlepsze. SPread poniżej grosza, przelewy za darmo, system prosty w obsłudze.
Nie mieliśmy żadnych komplikacji i tak powinno to wyglądać.
Wygodnie się to tak załatwia.
hesoro

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex