Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Jak zarobić na Forex.

Re: Który kantor internetowy ma najlepsze kursy?

Postautor: Enja » piątek 09 lut 2018, 22:29

Od kilku dobrych lat najlepsze wyceny walut zwykle znajduję na platformie Amronet. Firma jest bardzo solidna, pewna, dobrze zorganizowana. Mogę polecić innym bez wahania.
Enja

Postautor: ratajczyk32 » niedziela 11 lut 2018, 20:20

A może warto podpytać o to znajomych? Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie...
Jedyną rzeczą, której uczy historia, jest to, że większości ludzi niczego nie uczy.
ratajczyk32

Postautor: Gawin » środa 14 lut 2018, 19:24

Obstawiam, że Amronet, znam ten kantor od kilku lat, cyklicznie korzystam , a to że jakiś inny kantor jednorazowo zaoferuje okazyjną cenę bywa mylne.
Gawin

Postautor: wladi » czwartek 22 lut 2018, 21:41

Po dzisiejszym przewalutowaniu jestem pewien że Amronet, EUR kupiłem w cenie 4,18, tak od ręki nie kombinując po kursie własnym czy też negocjując cenę. Tak więc jest możliwość by poszło jeszcze taniej jak ktoś ma chwilę czasu.
wladi

Postautor: Niamh » piątek 23 lut 2018, 15:20

A nie lepiej doradzić się w tym temacie jakiegoś specjalisty? Moim zdaniem jest to dość dobre rozwiązanie :)
Odnoszę wrażenie, że podobnie jak ja w młodości, nie masz potrzeby celu, ale posiadasz zdolność odróżniania podróży od dryfowania
Niamh

Postautor: Yvon » wtorek 27 lut 2018, 01:18

W sumie trudno powiedzieć przy tak podobnej wycenie w wielu e-kantorów. Ja wymieniam ostatnio przez Pluskantor.pl i ani razu nie narzekałem na wycenę, chętnie wracam do tego kantoru bo się już przekonałem że jest rzetelny i dba o klienta, a to tak samo ważne.
Yvon

Postautor: Kirk » sobota 03 mar 2018, 00:32

No tak, dziś ten lepiej wycenia jutro inny da o grosik korzystniej:D W każdym bądź razie najlepiej mi się korzysta z kantoru Amronet. Z wyceną zawsze jest w czołówce przy czym bardzo rzetelny, prosty w obsludze, nie ma sytuacji typu opóźniony przelew, realizacja w toku- jeśli wymieniam po dostępnym kursie (zawsze od ręki).
Kirk

Postautor: Khol » sobota 03 mar 2018, 22:15

Atrakcyjne kursy to podstawa, co nieco porównywałem sobie jak planowałem wybrać miejsce do wymiany waluty online no i tak padło na Gieldawalut.com. Wręcz trudno uwierzyć że marża może być nawet niższa niż 0,2% , ale wystarczyło kupić walutę i się przekonać:)
Khol

Postautor: timmi » środa 07 mar 2018, 21:22

A rzeczywiście:) Nie zwróciłem początkowo uwagi na cashback, który obniża prowizję w Gieldawalut.com o 20% :)
timmi

Postautor: Toni » czwartek 22 mar 2018, 17:40

Już jakiś czas obserwuję kursy walut w kantorach internetowych i większość kantorów ma spred od 140 do 200 ( i więcej ) pipsów czyli 1,4 grosza do 2,0 grosza . Można sporadycznie negocjować lub skorzystać z promocji czy bonusów , ale niedawno spotkałem w internecie kantor Waluteo .pl i rzeczywiście mają spred do 1 grosza . Jak na tą chwilę mają najkorzystniejsze kursy walut . Gratuluję i trzymam kciuki żeby tak pracowali dalej- mam nadzieje z obopólną korzyścią .Pozdrawiam .
Toni

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Giełda walutowa Forex