Księgowy czy biuro rachunkowe?

Jak płacić mniejsze podatki.

Re: Księgowy czy biuro rachunkowe?

Postautor: czarnowłosa » sobota 09 cze 2018, 13:47

Ja z całą pewnością polecam Biuro Rachunkowe MG-Finanse z Gdańska , które świadczy kompleksowe usługi księgowe w zakresie prowadzenia księgowości, sporządzania zeznań, deklaracji i umów. Już kilka razy skorzystałam z ich usług, ponieważ księgowość nie jest moją dobrą stroną, a prowadzę całkiem duża firmę. Także miałam możliwość przekonania się o ich rzetelnej pracy.
czarnowłosa

Postautor: szymikar » poniedziałek 11 cze 2018, 10:59

Doskonałym pomysłem okazało się postawienie na specjalistów z Abacus adamus.net.pl/ . Z ich strony mogę liczyć na profesjonalne usługi rachunkowe. Od ksiąg handlowych po obsługę kadrowo płacową - wychodzi im to rewelacyjnie. Mieszczą się na warszawskim ursynowie pod adresem F.M.Lanciego 8 lok. 29. :)
szymikar

Postautor: Pasacik1422 » wtorek 24 lip 2018, 11:18

Uważam, że biuro rachunkowe byłoby lepszą opcją, bowiem mogą Cię trochę odciążyć.
Kiedyś słyszałem o biurze rachunkowym tax experts.
Oferują oni tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe.
Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą znajdującą się na stronie internetowej, gdyż nic to nie kosztuje, a może jest to, czego szukasz.
Pasacik1422

Postautor: bromanczyk » wtorek 24 lip 2018, 14:33

też uważam że biuro rachunkowe to lepsza opcja, sam korzystam z usług Gamy Grabowskich i jestem bardzo zadowolony
bromanczyk

Postautor: KK1988 » środa 25 lip 2018, 14:06

Pasacik1422 pisze:Uważam, że biuro rachunkowe byłoby lepszą opcją, bowiem mogą Cię trochę odciążyć.
Kiedyś słyszałem o biurze rachunkowym tax experts.
Oferują oni tanią księgowość dla małych firm, doradztwo podatkowe i biznesowe.
Myślę, że warto zapoznać się z ich ofertą znajdującą się na stronie internetowej, gdyż nic to nie kosztuje, a może jest to, czego szukasz.

Mój znajomy korzysta z tego biura i faktycznie jest godne polecenia.
KK1988

Postautor: gość » poniedziałek 30 lip 2018, 10:03

Ja korzystam z OPTIMY z Krakowa. Fajna współpraca, dogadani ludzie, ludzkie podejście do Klienta
gość

Postautor: Beti85 » poniedziałek 27 sie 2018, 16:46

Warto w tym temacie sprawdzić jeszcze biura online. To moim zdaniem naprawdę dobre rozwiązanie, zwłaszcza dla osób, które nie mają dużej firmy i ich księgowość nie jest jakaś bardzo skomplikowana.
Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy - https://www.ifirma.pl/uslugi-ksiegowe/darmowy-program-do-faktur/o-usludze
Beti85

Postautor: Petersen » czwartek 30 sie 2018, 20:29

Księgowy czy biuro? Zależy od skali biznesu, ale czasami lepiej mieć porządnego księgowego, który nie ma miliona klientów, tylko zadowolonych kilkunastu i skupia się na dobrej pracy dla nich.
Petersen

Postautor: Romek_dolny78 » czwartek 06 wrz 2018, 14:14

A ja mam dwa w jednym bo mam biuro rachunkowo i księgowe PLUS w Katowicach, które znajduję się na ulicy Monte Cassino. Biuro oferuję usługi z zakresu Biuro prowadzi kompleksowe usługi z zakresu obsługi księgowej i rachunkowej, obsługą kadr i płac, a ponadto oferujemy pomoc przy zakładaniu nowej firmy.
Romek_dolny78

Postautor: Dominika1987Dominka » poniedziałek 24 wrz 2018, 13:12

My jakiś czas korzystaliśmy z usług tego biura w Katowicach - Biura Prawniczo-Księgowego s.c. Krystyna i Katarzyna Wawrzynek. Gdyby nie przeprowadzka do innego miast pewnie nadal korzystali byśmy z ich usługo bo nigdy nas nie zawiedli.
Dominika1987Dominka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Podatki