optymeo.pl

Jak płacić mniejsze podatki.

optymeo.pl

Postautor: Radek_optymeo » środa 05 wrz 2012, 15:29

Witamy! Jesteśmy twórcami portalu optymeo.pl . Korzystając z okazji chcielibyśmy Wam przedstawić użyteczność naszego narzędzia. Nie traktujcie nas – prosimy – jak spamerów. Chcemy podzielić się z Wami kilkoma wiadomościami, które być może uznacie za użyteczne dla Waszej działalności gospodarczej.

Optymeo.pljest portalem dla każdego przedsiębiorcy. To nowoczesna platforma kontaktu pomiędzy klientem, a profesjonalistą (prawnikiem, księgowym, doradcą, audytorem). Dzięki portalowi możesz taniej i łatwiej kupić szereg usług – np. szkolenia podatkowe, usługi księgowe, sporządzenie wzoru umowy o pracę, sporządzenie dokumentacji cen transferowych itd. A wszystko to otrzymujesz za darmo. Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz się na portalu do końca września otrzymasz za darmo e-book poświęcony optymalizacji podatkowej (tricki opisane przez doświadczonych doradców podatkowych).
Nasz portal jest portalem zamkniętym a każdy uczestnik przechodzi przez proces weryfikacji – co gwarantuje pewność i bezpieczeństwo transakcji.
Rejestrując się na optymeo.pl otrzymujesz łatwy i szeroki dostęp do stale rosnącego grona specjalistów oraz kupujesz taniej usługi profesjonalne.
Jesteśmy również otwarci na wschodzące pomysły. Wspieramy startupy na procesie rejestracyjnym (znacznie taniej niż kancelarie prawne).
Jeśli jesteście zainteresowani zapraszamy na optymeo.pl. w przypadku pytań piszcie proszę tutaj lub na kontakt@optymeo.pl.
Pozdrawiamy,
Zespół optymeo.pl
Radek_optymeo
 
Posty: 1
Rejestracja: środa 05 wrz 2012, 15:21

Re: optymeo.pl

Postautor: huezang6 » środa 31 gru 2014, 05:24

Ponadto ostatnimi czasy Fiskus działa niezwykle szybko, na przedsiębiorców, który nie płacą zobowiązań w terminie nakłada odsetki. Wszystko z uwagi na fakt, że gdzieś przecież i Urzędy Skarbowe muszą szukać pieniędzy.
OMAR
huezang6
 
Posty: 1
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 05:21


Wróć do Podatki

Kto jest online

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron
» Tu weźmiesz chwilówkę bez BIK! «