Ile kosztuje założenie sklepu internetowego

Informacje dla webmasterów.

Re: Ile kosztuje założenie sklepu internetowego

Postautor: paulina88 » wtorek 20 cze 2017, 15:48

nie wydaje mi się aby ktoś za kilkaset złotych zrobił sklep z wszystkimi potrzebnymi integracjami takimi jak płatności online, poważny sklep to cena około 2 - 3 tysiące :)
paulina88

Postautor: Seriana » wtorek 11 lip 2017, 06:55

Wcale nie musi dużo kosztować, ale ważne jest zbudowanie profesjonalnej strony plus jej promowanie. Tutaj polecam zgłosić się do specjalistów, dzięki temu sklep internetowy będzie prezentowała się dużo lepiej. Specjaliści wiedzą, co przyciąga klientów, co jest ważne na stronie sklepu itd. Poza tym ważne jest pozycjonowanie – polecam poczytać na seomamut.pl jak to wygląda. Nie płaci się wiele, a dzięki temu ktoś znajdzie naszą stronę. Jeżeli o nie nie zadbamy, to ktoś wpisując przykładowo buty męskie znajdzie miliony innych sklepów, a nasz będzie widniał dopiero na którejś z kolei stronie wyników wyszukiwania…
Seriana

Postautor: wawa111 » czwartek 13 lip 2017, 13:34

Sklep, dobry sklep z wszelkimi niezbędnymi funkcjonalnościami to kwota 3k w górę, wszystko tańsze będzie na jakimś etapie kulało. Warto dodać że sam sklep kasy nie zarobi, trzeba zdobywac pozycję i ruch na nim, tu może pomóc agencja kkmmedia.pl
wawa111

Postautor: Petersen » piątek 14 lip 2017, 10:44

Nie są to specjalne astronomiczne wydatki. Dobrze natomiast, jak już po założeniu takiego sklepu jest jakiś support ze strony firmy, która go wdrażała. Schody zaczynają się dopiero przy sprzedaży i pozyskiwaniu nowych klientów, samo założenie to betka.
Petersen

Postautor: michalszafranski » poniedziałek 17 lip 2017, 21:54

Myślę, że na gotowo w 3 000 zł powinieneś się zmieścić. Podaje Ci cenę brutto po jakiej ja wypuszczam strony, jednak warto pomyśleć dodatkowo o pozycjonowaniu i marketingu...
Mój blog www.michalszafranski.pl, na którym piszę o marketingu od lat...
michalszafranski

Postautor: KingaP » środa 04 paź 2017, 15:23

Tanio i dobrze nie idzie w parze, w szczególności w przypadku sklepu internetowego. Na start na pewno trzeba wyłożyć kilka tysięcy, żeby platforma wyglądała i działała dobrze - a przy okazji miała oprogramowanie, które znacznie ułatwi Ci pracę i zarządzanie zamówieniami i towarem. Polecam wybadać konkurencję, przygotować jakiś wstępny projekt i ogólny zarys tego jak platforma powinna wyglądać - i podjąć współpracę z konkretną firmą, która ma doświadczenie. Na pewno w tej kwestii mogę polecić firmę Interfeo.com .
KingaP

Postautor: Mareq » środa 25 paź 2017, 13:33

Czytam re rekomendacje i oczom nie wierzę... serio? Serio 3 koła? Przecież sklep można ruszyć w 1 dzień z gotowej platformy. Czy to będzie wordpress, czy click shop gdzie się płaci abonament m-czy rzędu kilkudziesięciu złotych, to zawsze warto mieć wsparcie programisty, który podpowie lub pomoże zainstalować jakieś wtyczki. To wtedy trzeba się umówić na rozliczenie dodatkowe, owszem ale wdrożenie sklepu za 3 koła w tych czasach to jest naciągactwo.

Polecam lekturę artykułów i blogów branżowych na początek żeby sobie wyrobić zdanie.
Mareq

Postautor: Elitaelit » poniedziałek 30 paź 2017, 21:16

Mareq pisze:Czytam re rekomendacje i oczom nie wierzę... serio? Serio 3 koła? Przecież sklep można ruszyć w 1 dzień z gotowej platformy. Czy to będzie wordpress, czy click shop gdzie się płaci abonament m-czy rzędu kilkudziesięciu złotych, to zawsze warto mieć wsparcie programisty, który podpowie lub pomoże zainstalować jakieś wtyczki. To wtedy trzeba się umówić na rozliczenie dodatkowe, owszem ale wdrożenie sklepu za 3 koła w tych czasach to jest naciągactwo.

Polecam lekturę artykułów i blogów branżowych na początek żeby sobie wyrobić zdanie.

Cześć!
Zwykle nie zostawiam wpisów ale jak czytam o takich kwotach to włos mi się na głowie jeży.. rzeczywiście gotowe rozwiązania są moim zdaniem idealnym rozwiązaniem dla początkujących, którzy nie mają zielonego pojęcia jak to funkcjonuje. Wiem bo sam się do nich zaliczam. Dużo szukałem i czytałem w Internecie z czego mógłbym skorzystać. Miałem prosty schemat: gotowe narzędzie i wsparcie techniczne, które nie będzie traktowało mnie jak ufoludka. Bardzo dużo zawdzięczam blogowi home.pl gdzie znalazłem dużo przydatnych informacji z których korzystam każdego dnia. Mam już 2 sklepy a po zastosowaniu kilku celnych uwag ograniczyłem koszty do minimum. Click shop daje radę.
Elitaelit

Postautor: zuzia.gola » środa 13 cze 2018, 13:38

Jeśli chodzi o koszta to jest różnie, zależy jak duży sklep internetowy chcemy założyć. Ja prowadzę mały, wykonywała i projektowała mi go firma grupafaro.pl z Wrocławia i nie zapłaciłam dużo, a efekt jest taki jak chciałam. In więcej funkcji sklep będzie miał tym będzie droższy.
zuzia.gola

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zarobkowe strony – tworzenie, porady, opinie