Jak założyć sklep internetowy

Informacje dla webmasterów.

Re: Jak założyć sklep internetowy

Postautor: PaullaKrk » niedziela 10 mar 2019, 22:15

Ja od kilku lat mam swój sklep internetowy z odzieżą. Był to początkowo pomysł na dorobienie w czasie macierzyńskiego (nigdy nie rozumiałam dlaczego wtedy mam zmniejszoną pensję a wzrastają mi koszta utrzymania rodziny o dziecko) i tak już zostało. Na początku dalej pracowałam i po godzinach obsługiwałam sklep. Wszystko co zarobiłam wkładałam w towar i reklamy na Fb i Adwords. Po jakimś czasie zaczęłam interesować się tematyką SEO i szukać przyczyny bardzo niskiego ruchu z Google. U mnie okazało się, że to problem importu całej treści z hurtowni poprzez plik xml. Nie miałem pojęcia, że to może zaszkodzić. Człowiek uczy się na błędach :) Polecam artykuły takie jak stokowski.eu/jak-zalozyc-sklep-internetowy-myslac-od-poczatku-o-seo/ - lepiej edukować się, niż potem popełniać błędy.
PaullaKrk

Re: Jak założyć sklep internetowy

Postautor: AlicjaM » poniedziałek 08 kwie 2019, 11:02

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe, to zamiast korzystać z gotowych szablonów, polecam skonsultować się ze specjalistą od marketingu. Zazwyczaj takie "gotowce" w postaci stron internetowych są po prostu brzydkie i odpychają potencjalnego klienta. Każdy sklep powinien mieć swoją "duszę", czyli coś, co go wyróżnia. Warto spojrzeć choćby na sklepy online największych konglomeratów handlowych. Są bardzo przejrzyste i aż miło spędzać na nich czas.
AlicjaM

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zarobkowe strony – tworzenie, porady, opinie