Jak założyć sklep internetowy

Informacje dla webmasterów.

Re: Jak założyć sklep internetowy

Postautor: rafus9973 » wtorek 26 sty 2016, 22:40

A tak, zakładanie samodzielne wcale nie jest takie złe. Wszystko zależy od tego jaki to sklep no i czy działał będzie wyłącznie online czy też stacjonarnie - w drugim przypadku faktycznie czasu mniej, ale wszystko da się zorganizować. Plus zakładania samodzielnego to też niższe koszty. Liczyć się trzeba jedynie z jakimś serwerem hostingowym, a sama obsługa to bułka z masłem. Ważne by wybrać dobry hosting, na przykład statnet hosting dedykowany http://www.statnet.pl/hosting/ można przetestować przez 10 dni za 1 zł i ogarnąć temat. Sama strona nie musi być skomplikowana, powinna być czytelna, więc im prostsza tym lepsza.
rafus9973

Postautor: Romeres » wtorek 08 mar 2016, 14:07

ja też boję się bawić w takie rzeczy samemu, kiedy bladego pojęcia nie mam o tym. zakładali mi tani e-sklep i to w ekspresowe 5 dni ludzie z sklepnapiatke.pl Wszystko zintegrowane z allegro i płatnościami, bo na tym mi zależało bardzo mocno. Plus też za dopasowanie do formy mobilnej, bo teraz mnóstwo ludzi korzysta ze smartfonów i tabletów, więc większa szansa że i do mojego sklepu dotrą ^^
Romeres

Postautor: Jakubb » czwartek 10 mar 2016, 09:23

Ogarnijcie sklepnapiatke.pl. Mi zrobili sklep zintegrowany z allegro za niezłą cenę. Wszystko działa sprawnie, profesjonalnie i wygląda tak jak sobie wymyśliłem. Trochę ogarniałem temat przed wybraniem firmy, więc jak Wam nie chce się siedzieć i szukać to od razu ich polecam.
Jakubb

Postautor: winnicki » środa 16 mar 2016, 13:34

Dla nas robili w agencji gebuko.pl, ale prawda jest taka, że jak firma zna się na rzeczy to dowolna z branży zrobi to dobrze. Warto przeglądnać portfolio firmy przed wyborem no i czy chcą tylko założyć sklep, czy jest cały szereg spraw, które są w stanie doradzić - to bardzo pomocne zwłaszcza przy pierwszym sklepie.

Co do wyboru - jeśli chcesz tanio to skorzystaj z gotowych rozwiązań: shoper, shopify, redcart; Jeśli drożej to skorzystaj z usług jakiej agencji, która na sklepach internetowych już zjadła zęby.
winnicki

Postautor: adelka » wtorek 22 mar 2016, 08:05

Rozwiązaniem jest właśnie postawienie sklepu internetowego, ale w takim modelu - https://www.shoper.pl/
W zasadzie to nigdy jeszcze tego typu platformy nie były dostępne na tak dobrych warunkach. To jest kwestia abonamentu, niewielkim kwoty.
Tak naprawdę dużo większym kosztem jest sama promocja.
adelka

Postautor: bilon » czwartek 24 mar 2016, 10:53

Zdecydowanie profesjonalne agencje. Sklepy wykonane amatorsko czasem sa tak męczące w użytkowaniu, że nie chce się na nie wracać. Agencje ogarniają to mega dobrze i za odpowiednią cenę, która prędzej cy później Ci się zwróci, czyli dobra inwestycja. Ja korzystałem z www.cleveragency.pl. W sumie z Poznania nie jestem, ale znajomy mi polecił i jestem zadowolony.
bilon

Postautor: hebans » środa 04 maja 2016, 15:10

Oj... nawet vps nie jest specjalnie potrzebny. Mnie pod sklep wystarczyło konto dzielone w Hekko i zakładam, że w Waszym przypadku będzie to wyglądało podobnie. Po prostu stawiajcie na jakościowe rozwiązania, niech te sklepy będą solidne. To akurat ma dosyć istotne znaczenie. I nie jest wam absolutnie potrzebny dedyk czy vps...
hebans

Postautor: matprock » piątek 06 maja 2016, 15:47

Wiele rzeczy można zrobić samodzielnie, wystarczy tylko trochę się zorientować. Czasami jednak warto skorzystać z pomocy kogoś, kto się zna na rzeczy.
Jeśli zamierzasz rozwijać swój biznes pod domowym adresem zastanów się jakie są tego wady i zalety. Może warto rozejrzeć się za innym rozwiązaniem?
http://www.twojeidealnebiuro.pl/
matprock

Postautor: typowyhandlarz » czwartek 16 cze 2016, 08:16

Zanim założysz zastanów się czy zrobić to samemu czy może zlecić firmie. Mój zakładała http://www.idea07.pl/ i wszystko przebiegło sprawnie.
typowyhandlarz

Postautor: El_Toro » piątek 15 lip 2016, 17:24

Założenie sklepu internetowego to nie musi być wcale duży koszt.
W mojej firmie zakładamy sklepy na platformie shoper. Wdrożenie grafiki to nie duży koszt, a sklep wyróżnia się wyglądem na tle konkurencji. Małe koszty, dedykowana grafika i potężny panel administracyjny.
http://c4agency.pl/ - Strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie, szablony na blogi, spacer wirtualny
El_Toro

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zarobkowe strony – tworzenie, porady, opinie