Jak założyć sklep internetowy

Informacje dla webmasterów.

Re: Jak założyć sklep internetowy

Postautor: seter » wtorek 02 sie 2016, 12:38

Serwer to kosztuje dosłownie śmieszne grosze. Macie np. taki Mintshost tj. VPS poniżej 20 zł za miesiąc.
I za tyle to się chyba opłaca, co nie? Pewnie, że są i dużo droższe serwery, ale to jest totalnie pozbawione sensu.
Płacicie tylko za jakąś tam znaną nazwę, a nie za jakość usługi.
seter

Postautor: adwo » wtorek 02 sie 2016, 12:48

no taki serwer to raczej na sklep będzie zdecydowanie za mały. Więc do tanich nie należy, ale warto zainwestować w coś dobrego by klientowi sklep chodził szybko.
adwo

Postautor: redy » wtorek 09 sie 2016, 15:12

VPSy w Hekko macie teraz w dobrej promocji, najtańszy kosztuje mniej więcej tyle, co średnie konto hostingowe.
Najlepiej odpalić swoje serwisy, zrobić test i dopiero na tej podstawie cokolwiek oceniać.
Nie ładujcie się w głupie tematy, nic z tego nie będzie. Solidny serwer wcale nie musi dużo kosztować.
redy

Postautor: merma » środa 17 sie 2016, 15:00

W Hekko masz najtańszego VPSa poniżej 10 zł miesięcznie, czyli w cenie małego hostingu.
Wiadomo, że przy tym pakiecie nie masz szałowych parametrów, ale raczej będą zdecydowanie wystarczające, jeśli chodzi tylko o własny serwer.
A zresztą - najlepiej sprawdzić i potestować.
merma

Postautor: Oliwia.Oliwka » piątek 26 sie 2016, 13:30

Nie widzę sensu w płaceniu za serwer i potem jeszcze za dedyka czy dostosowywanie darmowych oprogramowań, skoro można mieć wszystko w jednym :) Ja mam sklep na abonament na https://sky-shop.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Płacę raz na miesiąc i mam hosting i aktualizacje z głowy. Do tego nadążą za nowościami i Sky-Shop się rozwija. Najbardziej jestem zadowolona z dwukierunkowej integracji z Allegro, bo jest maks automatyczna :)
Oliwia.Oliwka

Postautor: amber » środa 12 paź 2016, 12:25

Witam serdecznie
W zaszłym roku założyłem sklep internetowy sprzedający artykuły zoologiczne. Z doświadczenia wiem że małą wagę przywiązuje się przy starcie do dobrego regulaminu (chodzi o klauzule niedozwolone) jak również wymaganą dokumentację GIODO. Proszę o tym pamiętać, ja swoją zrobiłem w firmie SK admin ochrona danych osobowych (http://www.giodo.info.pl), sprawdziłem ich referencje i dobrze trafiłem.
amber

Postautor: git0 » środa 09 lis 2016, 16:25

Polecam usługi firmy wezom - http://wezom.pl/services/stworzenie-sklepu-internetowego Zrobili dla mnie świetny sklep internetowy. Przyciągnęła mnie niska cena. Jest z nimi bardzo dobry kontakt podczas wykonywania sklepu. Polecam serdecznie!
git0

Postautor: benno » niedziela 04 gru 2016, 19:06

amber pisze:Witam serdecznie
W zaszłym roku założyłem sklep internetowy sprzedający artykuły zoologiczne. Z doświadczenia wiem że małą wagę przywiązuje się przy starcie do dobrego regulaminu (chodzi o klauzule niedozwolone) jak również wymaganą dokumentację GIODO.
FAKT!!! bardzo wazna rzecz a powiem szczerze średnio zastanawiamy isę nad regulaminem. Mnie dopiero znajomy prawnik uświadomił jakie kinsekwencje mogą być żle zrobionego regulaminu. Mój kupiłem w kancelarii Prawnej , obgadany i dopracowany porzadnie, radze wam zrobic to samo jak myslicie o sklepie internetowym. Ja regulamin kupiłem https://solidnyregulamin.pl/ i naprawdę jest prawidłowy
benno

Postautor: Wasylis80 » środa 14 gru 2016, 15:45

Przy prowadzeniu sklepu dosyć czasochłonne - znam z autopsji - jest przygotowywanie wysyłki towarów, przed świętami tak jak teraz
albo przy dużym sklepie to spore wyzwanie. Testuje obecnie fajną aplikację Y.Shipping - listy przewozowe do 5 wysyłek na dzień można wygenerować
za darmo - wszystko fajnie działa. Ja akurat mam no zintegrowane z moją platformą - a jadę na PrestaShop.

Z tego co widziałem na stronie wiele systemów ERP ma integrację z Y.Shipping

Także firmy przewozowe są z tą apką zintegrowane: DHL24, DHL Parcels, DHL Express, DPD, GLS, UPS, Fedex, Inpost Paczkomaty, Inpost Kurier, Inpost Polecony, Inpost Allegro, Poczta Polska (integracja z eNadawca),
K-Ex, Schenker, JAS-FGB, TBA Express, Paczka w Ruchu, TNT, PEKAES.

Czy ktoś korzysta też jakie macie odczucia przy pełnej wersji programu?
tutaj można zainstalować wersję próbną: shipping.yosi.pl
Wasylis80

Postautor: Gerezo » piątek 10 mar 2017, 06:38

O tak, firmy przewozowe powinny być dobierane z głową. Przy sklepie internetowym współpraca z kurierami jest ogromnie ważna. DHL faktycznie jest dobrym rozwiązaniem, tu masz ofertę dla klienta biznesowego Pamiętaj też o reklamie w social media. Bez tego dzisiaj sklep nie istnieje.
Gerezo

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zarobkowe strony – tworzenie, porady, opinie