Tworzę muzykę, można na tym zarabiać?

Jak zarabiać na własnej stronie.

Tworzę muzykę, można na tym zarabiać?

Postautor: Dan Pushiez » wtorek 08 kwie 2014, 02:30

Witam, pierwszy raz widzę taką stronę i się zastanawiam czy jest to możliwe bym coś zarabiał na tworzeniu muzyki w sieci. Czy można zwiększyć liczbę fanów i jeszcze na tym zarabiać. Mam dopiero 18 lat i tworzę muzykę klubową już 4 lata, jestem z Krakowa. Jestem fanem Muzyki klubowej (Retro) z lat 2000-2008. Grywałem już imprezy także retro lecz menager obiecywał pieniądze, a ich nie zamierzał wypłacić. Dziś wydałem najnowszy utwór pt. Old School, który zobaczycie na moim Funpage lub Youtube.
https://www.facebook.com/dan.pushiez
https://www.youtube.com/watch?v=xpyehGDaRJE
Przepraszam za ortografie ale jestem dysklektykiem. Z góry dziękuje za odpowiedzi. Dan Pushiez
Dan Pushiez

Re: Tworzę muzykę, można na tym zarabiać?

Postautor: krzycha » poniedziałek 28 kwie 2014, 08:41

Nie da się jednoznacznie stwierdzić, że możesz zarobić na muzyce. Niestety jest to branża w której trzeba dużo pracy, a jeszcze więcej szczęścia. Wiesz, wszystko zależy od tego czy spotkasz na swojej drodze odpowiednich ludzi, którzy odpowiednio Tobą pokierują. Czasem mało popularna muzyka staje się tą na której da się zarobić najwięcej. Dlatego próbuj i pokazuj się jak najwięcej, ale przede wszystkim poznawaj ludzi, bo to chyba w muzyce jedno z kluczowych aspektów. Życzę powodzenia.
krzycha

Postautor: desire » sobota 11 paź 2014, 16:23

Na pewno da się zarobić, ale potrzeba dużo cierpliwości, pracy i szczęścia. Najlepiej znajduj każdą możliwą okazję do zaprezentowania swojej muzyki na żywo, nawet jeśli na początku nic z tego nie będziesz miał. Często organizowane są również konkursy dla młodych muzyków, musisz trzymać rękę na pulsie. Powodzenia.
desire

Postautor: piotr.przybelski » czwartek 06 lis 2014, 11:58

Możesz na tym zarobić jak będziesz znany, lubiany i będziesz miał oferty na koncerty....a w branży muzycznej cieżko się wybić, ma ona wiele talentów
A tak to chyba zostanie tylko zajęcie hobbystyczne
piotr.przybelski

Postautor: dorota-s2 » czwartek 27 lis 2014, 00:29

Dan,oczywiście że możesz zarobić.Nawiąż współpracę z osobami,które zarabiaja na filmach na you tube.ja mam tam masę filmów,które nie zarabiają ponieważ ja nie jestem właścicielem muzyki ani nie posiadam zgody na używanie takiej muzyki.
Mam podobny problem do twojego,robię filmiki ze zdjęć własnych,powierzonych,na każdą okazję ,wszystkie życzenia ,przeprosiny,święta.średnio mają 6-8 miut i też nie potrafię na nich zarabiać,chociaż wszyscy,którym robiłam filmy są zachwyceni.zapłacono mi za film-reklamę portalu.
ty potrzebujesz reklamy,daj mi swoje nagrania ,ja zrobię na święta filmy a na "jutubie" pod każdym filmem bedzie tłustym drukiem napisane że to twoja muzyka,może zrobię ci reklamowy filmik z fajnym tekstem.Czy wiesz ile osób będzie potrzebowało życzeń świątecznych z pięknym tekstem?do ilu domów trafi twoja muzyka.Na filmach nie zarabia się specjalnie,ale reklama jest bezcenna.Jeśli zechcesz pokaże ci parę różnych filmów.Pozdrawiam
dorota-s2

Postautor: Marecki1967 » poniedziałek 23 lut 2015, 13:21

Jeśli zostaniesz zauważony i ludzie Cię polubią to z pewnością można na tym zarabiać i to ładnie.
Marecki1967

Postautor: Kkluseek » czwartek 21 maja 2015, 13:38

Zarobić można, trzeba tylko grać muzykę, która się podoba;) jeśli utwory będą dobre, to pieniądze same przyjdą;)
Kancelaria Wiol - bo stawiam na jakość i doswiadczenie!
Kkluseek

Postautor: Karczi312 » czwartek 21 maja 2015, 14:34

Na wszystkim można zarobić :)
Karczi312

Postautor: busyman » wtorek 21 lip 2015, 14:09

I jak rozwój kariery?
busyman

Postautor: nella4 » środa 24 lut 2016, 07:00

dużo o tym jak zarabiać na muzyce http://jakzarabiacjakoszczedzac.blogspot.com/2016/02/jak-zarabiac-na-muzyce.html
nella4

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zarabianie na reklamach