Ad Taily

Jak zarabiać na własnej stronie.

Ad Taily

Postautor: Veron » poniedziałek 12 wrz 2011, 19:57

Witajcie
Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat działania Ad Taily? Jaki % od zakupionej reklamy pobierają i ile dziennie można na tym wycisnąć? Przeglądając Internet zauważyłem, że coraz więcej stron posiada ich widget.
Veron

Re: Ad Taily

Postautor: Plastus » wtorek 13 wrz 2011, 13:07

Tutaj jest fajne to, że samemu ustala się to ile chce się zarobić za daną reklamę (czyli obrazek wielkości 125x125). Np. ustawiasz sobie 1 zł na dzień. Cena jaką musi zapłacić wydawca powiększona jest o prowizję serwisu która wynosi (aż lub tylko zależy jak na to patrzeć:P) 30%, czyli w moim przykładzie będzie to 1,30 zł. Od zarobionej 1 zł będziesz musiał zapłacić oczywiście podatek.
Plastus

Postautor: Bill » czwartek 15 wrz 2011, 09:37

AdTaily? Pierwsze o tym słyszę. 30% prowizja jest jednak dość wysoka jak na tego typu firmy. Sprawdziłem ten widget i powiem Wam, że wygląda to ciekawie. Już sobie przypominam, ze widziałem już coś podobnego na blogach, które czytam. Może kiedyś z tego skorzystam i wtedy sprawdzę, czy te 30% jest w jakiś sposób odczuwalne.
Pozdrawiam,
Tomek
Bill

Postautor: Veron » piątek 16 wrz 2011, 19:44

Plastus nie wygląda to tak jak mówisz. Przez te kilka dni sprawdziłem dokładnie jak to działa Podajemy cenę końcową reklamy. Od danej kwoty należy odliczyć 30% co stanowi prowizję firmy. Czyli wybierając 1 zł dostajemy na konto 0,70 zł. Od tego odejdzie jeszcze 18% na urząd skarbowy i na rękę otrzymamy 0,57 zł do tego trzeba mieć konto PayPal, gdyż tylko tam wpłacają zarobione pieniądze.
Veron

Postautor: Porcelanowalady » niedziela 09 wrz 2012, 09:43

No właśnie trochę dziwne, że wymagaja wyłącznie paypala. Różne formy płatności są jednak dziś dość popularne, a tu takie blokowanie.. moze ktoś nie chce zakładać tam konta?
Taka stara piosenka była... "Laleczka z saskiej porcelany, twarz miała bladą jak pergamin..."
Porcelanowalady

Postautor: tomekl » sobota 15 wrz 2012, 19:20

Próbowałem - efekty niewielkie. Na razie zostawiłem ich, wrzucając na strony inne - o wiele wartościowsze rzeczy.
tomekl

Postautor: jakzarabiacpieniadze » sobota 06 gru 2014, 23:41

Korzystałem w okresie 2012-2013. Zarabia się raczej mając dużą stronę, bo:

a] Wtedy zarabiamy za kliki [kilkanaście groszy od kliknięcia]
b] Będę zainteresowani do kupa reklamy.

Adtaily zawsze należy traktować raczej jako coś dodatkowego.
www.jakzarabiacpieniadze.com.pl - blog o zarabianiu pieniędzy.
jakzarabiacpieniadze

Postautor: afaktury » niedziela 05 kwie 2015, 18:23

Dobra kwoty zaczynają się w przypadku strony, która ma naprawdę duży ruch. W adtaily są podane ceny oraz liczba użytkowników odwiedzających stronę w jednym miesiącu. Można ocenić na przykładnie innych stron jaki dochód możemy osiągnąć z takich reklam.
afaktury.pl
Prosty program do fakturowania online
Wystawianie faktur w obcych językach, w tym chińskim.
afaktury

Wróć do Zarabianie na reklamach