Alternatywa dla GA

Jak zarabiać na własnej stronie.

Alternatywa dla GA

Postautor: Bill » poniedziałek 13 cze 2011, 12:39

Witam.
Część moich serwisów posiada bana w Google lub nie mam możliwości ich podpięcia pod system ze względu na ich niezgodność z regulaminem Google Adsense. Jaką alternatywę możecie Państwo polecić? Niekoniecznie musi być to polski serwis, jednakże dobrze by było aby była to reklama kontekstowa o podobnych parametrach jeśli chodzi o zysk z PPC.
Pozdrawiam,
Tomek
Bill

Re: Alternatywa dla GA

Postautor: Webuser » wtorek 14 cze 2011, 09:57

Generalnie w moim przypadku Adsense jest bezkonkurencyjny jeśli chodzi o reklamę kontekstową. Czy próbowałeś skorzystać z oferty OnetKontekst albo AdKontekst? Ja byłem z nich niezadowolony, spróbuj ty. Jeśli nic z tego nie wyjdzie to pozostaje skorzystanie z innych form reklamy.

I taka mała dygresja na koniec. Dla Adsense częściej używa się skrótu AS a nie GA, tak między nami. :)
Webuser

Re: Alternatywa dla GA

Postautor: Plastus » wtorek 13 wrz 2011, 13:02

U mnie już od 3 lat wisi ban w Adsense na moje dane. Próbowałem się odwoływać, ale jest to chyba niemożliwe aby przywrócili konto. Przełożyłem się wtedy na AdKontekst i nie żałuję. Zarobki są zadowalające i wcale nie płacą groszy za kliknięcie tak jak to mówią w sieci.
Plastus

Co alternatywnie dla Adsense ?

Postautor: mmllmm » niedziela 25 mar 2012, 16:31

Na zbanowane przez AS strony dobrym rozwiązaniem wydaje mi się Bidvertiser lub Adbrite, są bardzo tolerancyjni :)
mmllmm

Co w zamian Adsense

Postautor: damtox » poniedziałek 28 maja 2012, 13:26

A nie próbowałeś na jakimś PP? W większości przypadkach więcej można zarobić na PP niż na reklamie kontekstowej...
damtox

Alternatywa dla Google Adsense

Postautor: dziennikarz » poniedziałek 04 cze 2012, 20:23

CPM Profit, AdTaily. Nieco inna zasada działania, ale można spróbować. Kluczem jest jak zwykle stron z wysokim UU
dziennikarz

Alternatywa dla Google Adsense

Postautor: Wyrobnik » czwartek 01 lis 2012, 09:17

Tytułowe GA skojarzyło mi się z Google Analytics - statystykami odwiedzin witryn. Według mnie to niebezpieczny szpieg dla witryn średniej jakości i wszelkiej maści MFA - lepiej w tym przypadku skorzystać z PIWIKa.

Odnośnie właściwego tematu to jednak Adsense nie ma konkurencji dla większości przypadków stron. Wszystko zależy od tematyki.

Jeśli jakaś strona nie spełnia wymogów Adsense bo np. tematyka jest nieodpowiednia, to na 100% musi posiadać alternatywne, jak nie lepsze możliwości zarabiania dzięki programom partnerskim. Trzeba się tylko dobrze rozejrzeć.

Jeśli Adsense dał bana bo nie podobały mu się oszustwa - sztuczne kliknięcia i namawiania do kliknięć przykładowo, to sorry, ale dlaczego ktoś konkurencyjny miałby się też dawać oszukiwać ?
Wyrobnik

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zarabianie na reklamach