Jak się bronić przed nierzetelnymi windykatorami

Co może komornik. Jak skutecznie odzyskać dług.

Jak się bronić przed nierzetelnymi windykatorami

Postautor: qasanek » wtorek 01 mar 2016, 20:43

Tak jak w temacie, tutaj macie link do strony, na której adwokat opisuje w jaki sposób można bronić się przed nieuczciwymi firmami windykacyjnymi http://www.adwokat-cichowski.pl/jak-sie-bronic-przed-nierzetelna-firma-windykacyjna.html
qasanek

Re: Jak się bronić przed nierzetelnymi windykatorami

Postautor: michal140 » środa 20 kwie 2016, 09:54

Mi udało się znaleźć inną dobrą stronkę prawną, oto ona www.jp-adwokaci.pl. Jeżeli poprzednia Wa nie pasuje, to zajrzyjcie na tutaj podaną.
michal140

Postautor: paracetamol » środa 03 sie 2016, 19:41

Też myślę, że dobry prawnik powinien pomóc w sytuacji nieuczciwych praktyk windykatorów. Ja mogę polecić kancelarię www.adwokat-grzyb.pl z Bielska-Białej.
paracetamol

Postautor: borszcz » środa 01 mar 2017, 11:03

Ja kiedyś miałem problem z takimi nierzetelnymi windykatorami, mi bardzo w sprawach prawnych pomogła łódzka adwokat pani Monika Kitscha-Kwasiborska, po prostu świetnie sobie poradziła od strony prawnej i o windykatorach więcej nie słyszałem.
borszcz

Postautor: Karol123 » czwartek 06 kwie 2017, 20:10

Zgadzam się z moimi poprzednikami, dobry adwokat może wiele pomóc. W Katowicach z pewnością wsparcia udzieli np. piotrbanczyk.pl.
Karol123

Postautor: Zuzianna » środa 31 maja 2017, 07:07

Najlepiej zgłosić się od razu po porade prawną, nie ma co sie z takimi męczyć... Ja może nie miałam takiego problemu, ale dosyć podobny i od razu poradziłam się specjalistów, co oszczędziło mi sporo nerwów i czasu. Kancelaria zaufanyprawnik.pl z pewnościa pomoże Ci w tej sprawie. Specjalizują się także w tej dziedzinie prawa, a korzystając z ich usług możesz liczyć na rzetelnie wykonaną prace.
Zuzianna

Postautor: ewaboberr » czwartek 14 wrz 2017, 13:35

Ja się zawiodłam na specjaliście poleconego przez znajomych - wziął mnie pod skrzydła chyba z litości, miał dużo innych klientów i rzeczywiście nie przykłądał się do mojej sprawy. Za drugim razem znalazłam swojego komornika w bazie na monitorurzedowy.pl na pierwszej stroni, pan Adam, bardzo przykładny, konkretny. Jestem zadowolona ze zmiany.
"Nawet najczarniejsza chmura ma srebrne brzegi" (przysl. chinskie)
ewaboberr

Postautor: Romek_dolny78 » środa 07 mar 2018, 11:48

Zawsze można zapisać się na rozmowę do kancelarii adwokackiej i zapytać się jak taka sprawę rozwiązać. Ja kiedyś korzystałem z takiej porady w Kancelarii w Łodzi na Żwirki 16. Bardzo dobry specjalista, który specjalizuję się w prawie cywilnym, karnym, gospodarczym, spadkowym i nie tylko.
Romek_dolny78

Postautor: Iliasz » czwartek 27 wrz 2018, 10:59

Ale co to znaczy nierzetleny? bo ja miałem do czynienia z jedna windykatorką z Best i jakoś nie wyobrazam sobie, żeby ją nazwać nierzetelną. Dogadałem się z nią bez problemu, rozłożyła mi na raty.
Iliasz

Postautor: Welmer » poniedziałek 01 paź 2018, 00:46

Sporo jest nierzetelnych - było sporo głośnych spraw w Polsce.
Welmer

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Windykacja wierzytelności