Jak się bronić przed nierzetelnymi windykatorami

Co może komornik. Jak skutecznie odzyskać dług.

Re: Jak się bronić przed nierzetelnymi windykatorami

Postautor: Anka » niedziela 23 cze 2019, 17:20

Chyba najlepiej w takiej sytuacji poprosić o pomoc dobrego adwokata. Samemu z takimi nierzetelnymi windykatorami ciężko walczyć. Czasami nawet rozmowa z adwokatem może nam pomóc, jeśli adwokat jest konkretny i zna sie na rzeczy. Jeśli chcielibyście uzyskać taką poradę przez telefon, to polecam skontaktować się z p. Radosławem Przymuszała, który prowadzi kancelarię w Zielonej Górze, ale udziela porad prawnych telefonicznych i online.
Anka

Postautor: Grzegorz » wtorek 06 sie 2019, 12:28

Najlepiej już od początku zadbać o opiekę prawną firmy.
Polecam lionscare.pl, to profesjonaliści w każdym calu. Dzięki nim jestem pewien, że mój biznes jest bezpieczny.
Grzegorz

Postautor: Wiktor » wtorek 24 wrz 2019, 14:12

Grzegorz pisze:Najlepiej już od początku zadbać o opiekę prawną firmy.
Polecam lionscare.pl, to profesjonaliści w każdym calu. Dzięki nim jestem pewien, że mój biznes jest bezpieczny.

Grzegorz, jak długo współpracujesz z tą firmą? Współpracuję z jedną z firm doradczych, ale szczerze nie do końca jestem zadowolony. W Lion's Care z tego co widzę na stronie działają kompleksowo, a na tym mi właśnie zależy.
Wiktor

Postautor: Grzegorz » wtorek 15 paź 2019, 08:32

Współpracuję z nimi od ponad roku. Nie mogę powiedzieć złego słowa, jeśli zależy Ci na profesjonalizmie na pewno się nie zawiedziesz.
Grzegorz

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Windykacja wierzytelności