kantory internetowe

Procedury eksportowe. Porady dla importerów.

kantory internetowe

Postautor: banco » środa 17 kwie 2013, 10:27

Mam pytanie. Zastanawiam się nad zamianą zwykłego kantoru na kantor internetowy czy portal wymiany walut online. Korzystacie z czegoś takiego? jak patrzyłem, to walutobox.pl ma całkiem dobre opinie. Korzystaliście z tej strony? Warto? Naprawdę się opłaca?
banco

Kantory internetowy czy się opłaca

Postautor: Wyrobnik » środa 17 kwie 2013, 10:46

Temat ze trzy miesiące temu był tu gdzieś wałkowany. Poszukaj. Ogólnie to dość droga sprawa. To, że masz kasę bo prowadzisz normalny kantor to zaledwie początek. Trochę trzeba zainwestować w stronę, promocję itp. Chyba najgorzej będzie się przebić przez promocję w internecie - konkurencja nie da Ci się tanio wyprzedzić w pozycjonowaniu.
Wyrobnik

Re: kantory internetowe

Postautor: beata » niedziela 21 lip 2013, 12:18

Jak dla mnie - nie zamiana, a raczej połączenie tych dwóch usług

Aczkolwiek zgadzam się, że może być ciężko - wystarczy sprawdzić, np. w porównywarce kantorów internetowych strefawalut.pl, ile takich e-kantorów już działa w Polsce
beata

Postautor: Kuba » środa 16 paź 2013, 08:26

Żeby zobaczyć jak wygląda w tej chwili rynek kantorów internetowych najlepiej wejść na jakąś porównywarkę tych platform, np. http://tanifranek.pl/ Tam jest lista prawie wszystkich kantorów internetowych na rynku. Jest to spora liczba, ta branża ciągle się rozrasta.
Kuba

Postautor: Alex » piątek 18 paź 2013, 20:43

Zamiana tradycyjnego kantoru na internetowy to zdecydowanie dobry pomysł:) Nie dość, że transakcji dokonujesz o dowolnej porze i z dowolnego miejsca, masz szansę sporo zaoszczędzisz. Ze swojej strony - pod każdym względem- polecam https://www.cenzura/ . Główny "plus" platformy tkwi w tym, że w ogóle nie pobiera spreadów. Podoba mi się również, że gdy wymieniam po najlepszym dostępnym kursie, realizacja zlecenia wymiany następuje błyskawicznie. Można wymieniać już od 1 PLN, EUR, USD itd. , a więc serwis nie tylko dla firm i bogaczy :D
Alex

Postautor: Adam » poniedziałek 30 lis 2015, 15:51

Ja od dłuższego czasu korzystam z kantoru Kantoria.com. Ze względu na wygodę prawie w ogóle nie zdarza mi się już korzystać z kantorów stacjonarnych. Cała transakcja trwa zazwyczaj kilkanaście minut.
Adam

Postautor: Anka » wtorek 25 wrz 2018, 09:47

Opłaca się i to bardzo. Jak ostatnio porównywałam różnice w kursie w kantorze stacjonarnym i na Amronet, to było to dokładnie 19 groszy, oczywiście na korzyść kantoru online.
Anka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Import – eksport towarów i usług