Chińskie nagrobki

Procedury eksportowe. Porady dla importerów.

Re: Chińskie nagrobki

Postautor: KamiaKolska » piątek 29 maja 2015, 07:53

Ja w tym roku wymieniałam nagrobek u dziadków i zdecydowałam się na ofertę warszawskiej firmy http://gotowe-nagrobki.pl/ . Od razu przydzielono mi doradcę, który omówił ze mną wszelkie szczegóły, dotyczące wyglądu pomnika, rodzaju kamienia itd. Ceny zaczynają się tam od 1700 złotych i za tą cenę można kupić ładny i solidny nagrobek. Poza tym mają tam bardzo fajne podejście do klienta, żadnego namawiania, a wręcz przeciwnie, nawet poinstruowano mnie, gdzie mam się udać i co załatwić, aby szybko i bez problemu zamontować nowy nagrobek na cmentarzu.
KamiaKolska

Postautor: WojtekCki » środa 20 kwie 2016, 22:44

Zdecydowanie trzeba sprawę dobrze przemyśleć, bo to inwestycja na lata. My też niedawno kupowaliśmy nagrobek i korzystaliśmy z firmy Nagrobki Białystok państwa Rutkowskich. Mają dużą ofertę pięknych granitów, zdecydowaliśmy się na Himalayan Blue http://www.nagrobkibialystok.pl/materialy Firma solidna, jakość kamieni wysoka.
WojtekCki

Postautor: Domingo » środa 24 paź 2018, 12:37

Najlepiej zrobić rekonesans i zorientować się w kamieniach z całego świata. W Skierniewicach polecam zakład kamieniarski Kowalczyk - doradzą, opowiedzą o kamieniach, wykonają nagrobek jaki chcecie i z czego chcecie.
Domingo

Postautor: KarolBednarz » poniedziałek 03 gru 2018, 10:45

Chiński nagrobek jest bardzo słabej jakości, nie polecam. Jeśli nie masz funduszy, to postaraj się o raty, my tak kupowaliśmy nagrobek dla babci, poprzez portal iraty.pl . Szybka procedura i dobre warunki. Jest to dużo lepsze rozwiązanie niż kupno chińskiego nagrobka.
KarolBednarz

Poprzednia

Wróć do Import – eksport towarów i usług