Gadżety reklamowe

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: Amigosprzewozy_pl » czwartek 03 sie 2017, 06:51

Nie chodzi o promocję w firmy i reklamę w internecie, ale ściśle o gadżety reklamowe, a to bardzo dużą różnica. Taki gadżet to zazwyczaj niewielki bonus dla klienta w postaci długopisu, smyczy czy chociażby kalendarza. Niewielki dodatek który może zaowocować i nie musi być wyokonany dużym nakładem kosztów.
Amigosprzewozy_pl

Postautor: Uther » poniedziałek 07 sie 2017, 10:31

Gadżety to wg mnie takie "chodzące billboardy" , np odzież reklamowa np. james harvest albo upominki, np. sagaform, warto rozważyć oznakowanie ubrania i gadżety jako formę reklamy ;)
Uther

Postautor: qasanek » poniedziałek 13 lis 2017, 16:03

gadżety kupisz tutaj: drukpolska.pl
qasanek

Postautor: mariuszenko » poniedziałek 13 lis 2017, 16:43

Jak gadżety to tylko oryginalne i niebanalne, żeby nie poszły zaraz w śmietnik. Na ostatnich Remadays znalazłem namiar na firmę, która robi notesy z kamienia. Super sprawa jako prezent dla klienta. W marcu też się wybieram, żeby się rozejrzeć za nowościami. Może power banki albo okulary vr tym razem?
mariuszenko

Postautor: OskarTad » czwartek 01 mar 2018, 12:26

Fajnym i ciekawym, a przede wszystkim funkcjonalnym gadżetem reklamowym sa kalendarze książkowe. Mogą, one byc w różnych formatach, zoabzc na strone iveno.pl. Szczególnie ciekawym rozwiązaniem jest kalendarz książkowy z notesem. na jednej stronie kalendarz w rozkładzie tygodniowym a z drugiej obszerna strona na notatki. Bardzo funckjonalny kalendarz, można zamówić z różnych formatach od a5 do a4.
OskarTad

Postautor: samanta30 » sobota 14 kwie 2018, 22:40

Warto pomyślec też o czymś innym niż standardowo kalendarz czy dlugopis i zamówić coś, co zaciekawi klienta. Fajnym pomysłem są bidony, albo sportowe worki - teraz taka moda na uprawianie sportów :) Korzystną ofertę takich gadżetów znajdziecie w videodruk.pl.
samanta30

Postautor: OskarTad » wtorek 12 cze 2018, 12:01

To wszystko zależy jaki gadżet. Taki, który trafi prosto do koszta, to wg mnie wywalenie kasy w błoto. Ale czasem warto zainwestować większą kwote w coś co przyniesie nam korzysci marketingowe, jak kalendarze ksiązkowe, które moga być oznakowane logo. Z pewnością bedzie to reklama na 360 dni w roku.

:::: iveno.pl/kalendarze-oprawy ::::
OskarTad

Postautor: Dominika1987Dominka » wtorek 10 lip 2018, 09:59

Ja od jakiegoś czasu zamawiam takie gadżety zamawiam z firmy ADMS z Krakowa. Firma oferuję takie gadżety jak pieczątek w różnych rozmiarach i kształtach, a także długopisów firmowych z nadrukiem nawet grawerunkiem laserowy na przedmiotach. W firmie można zamówić również kubki z nadrukiem, torby reklamowe, wydruki 3 d i wiele innych realizacji w dobrych cenach.
Dominika1987Dominka

Postautor: Kletia » czwartek 19 lip 2018, 23:28

W temacie gadżetów, ja musiałam ostatnio przygotować stoisko na targi i szczerze powiem, myślałam, że to będzie łatwiejsze, ale pierwsze koty za płoty. Następnym razem będzie łatwiej :) Mam już dobrą firmę, która zajęła się produkcją naszych rollupów, mówię o CopyShop z Krakowa, wszystko było szybko, terminowo i ogólnie profesjonalnie. A wiadomo, pierwsze wrażenie jest bardzo ważne.
Kletia

Postautor: 214e3wqd » czwartek 09 sie 2018, 18:04

Nie polecam firmy agentbuzz prowadzonej przez Pana Kornlikuka i Szajewskiego. To gówno które trzeba tępić. Ten pierdolony szajs, roznosi się po internecie jak zaraza nie polecam tych ludzi z warszawy. To oszuści i naciągacze.

Nie polecam firmy agentbuzz prowadzonej przez Pana Kornlikuka i Szajewskiego. To gówno które trzeba tępić. Ten pierdolony szajs, roznosi się po internecie jak zaraza nie polecam tych ludzi z warszawy. To oszuści i naciągacze.

214e3wqd

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama