Gadżety reklamowe

Jak skutecznie reklamować firmę.

Re: Gadżety reklamowe

Postautor: Dziubas » piątek 06 cze 2014, 14:07

Wiesz, takim fajnym patentem na promocje może być ładnie wydana broszura\katalog\książeczka. Mają coś takiego we Flyeralaram i musze przyznać, że wygląda to nieźle. Bo ciągle ulotki i tylko ulotki to trochę zbyt monotematycznie jednak.
Dziubas

Postautor: ryjek91 » środa 27 sie 2014, 20:22

Ja do swojej firmy mam zamiar zamówić katalogi wielostronicowych na http://www.arcontact.pl/ Myśle też o długopisach i torbach reklamowych. Nigdy wcześniej nie reklamowałem swojej firmy poza internetem i mam małe obawy ale myślę, że klienci będą zadowoleni jeśli po skorzystaniu z moich usług dostanę jakiś upominek. Macie więcej klientów dzięki gadżetom?
ryjek91

Postautor: Karamba » wtorek 16 wrz 2014, 18:32

Ja od dawna zamawiam w www.extrema.com.pl/ wybór jest szeroki. Na początku skupiałem się na drobnych rzeczach, a teraz czasem dochodzą jakieś fajne albumy, latarki, zegarki, ciuchy, czapeczki, misie (jeśli dotyczy dzieci), łańcuszki, branzoletki i wiele wiele innych. Ważne by klient mógł dobrać kolor jaki chce, więc zawsze muszę mieć ich trochę na stanie, a potem jak już zauważe jakie schodzą najbardziej to na nich się skupiam :)
Karamba

Postautor: Indes » sobota 25 paź 2014, 15:21

Bo ulotki też trzeba umieć rozdawać :) Fajnie jest to połączyć z jakiś ciekawym eventem, degustacją, gadżetami itd. mi taką akcje wlasnie przerprowadzal ulotex i wyszlo super :)
Indes

Postautor: Kokos555 » piątek 05 gru 2014, 09:46

Ja sama bardzo lubię nawet te oklepane długopisy, ale ostatnio się spotkałam ze scyzorykami i latarkami. Fajny pomysł, bo lubię przydatne gadżety. :) Jeśli Was interesuje coś takiego, to polecam dostawca1.pl :)
Kokos555

Postautor: Olgaolga » piątek 05 gru 2014, 09:53

Warto zwrócić uwagę na gadżety, klienci zazwyczaj lubią coś, co się przyda. Ulotki też są ważne i nie zawsze lądują w koszu :) Polecam discovery-group.pl, firmę, która zajmuje się gadżetami reklamowymi :)
Olgaolga

Postautor: Onedrzej55 » środa 17 gru 2014, 11:10

Widziałem, że firma fitchoice.eu organizuje nadruk reklamowy największym koncernom działającym w Polsce. Według mnie warto się z nimi wstępnie skontaktować i dopytać o szczegóły współpracy.
Onedrzej55

Postautor: Elsa90 » niedziela 04 sty 2015, 11:42

Kokos555 pisze:Ja sama bardzo lubię nawet te oklepane długopisy, ale ostatnio się spotkałam ze scyzorykami i latarkami. Fajny pomysł, bo lubię przydatne gadżety. :) Jeśli Was interesuje coś takiego, to polecam dostawca1.pl :)

O! Korzystałam z http://dostawca1.pl. Mają bardzo duży wybór i klienci byli zadowoleni z takich gadżetów :D
Elsa90

Postautor: bekter » środa 11 lut 2015, 10:31

Ja natomiast mogę Was odesłać do katalogu:
http://www.opengift.pl/ - znajduje się w nim ponad 4000 propozycji na gadżety reklamowe.
Proponuję zrezygnować z oklepanych długopisów czy breloków ( długopisy się gubia a breloki idą czesto do śmietnika...) i podarować klientom coś dopasowanego do profilu firmy.
W przypadku firmy kosmetycznej może być to zestaw pilniczków. Jeśli mamy firmę finansową może byc to organizer. Wszystko zależy od naszej inwencji. Im coś jest bardziej oryginalne i praktyczne tym będzie się podobało bardziej.
bekter

Postautor: florentina80 » wtorek 17 lut 2015, 13:40

ciekawe gadżety reklamowe mają w domu reklamy Art Office http://www.art-office.pl/. Możesz zamówić oryginalne długopisy z nadrukami, kubki, urządzenia elektroniczne, portfele i inne ciekawe gadżety na różne okazji i promocje. Mi szczególnie wpadły w oko fantazyjne kubki na kółkach.
florentina80

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama