Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Jak skutecznie reklamować firmę.

Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Postautor: hanszik » poniedziałek 05 paź 2015, 13:38

Jakie usługi z zakresu reklamy w internecie jestem w stanie wykonać samodzielnie bazując np. na szkoleniach? Poświęcając temu kilka tygodni? Tak żeby nie musieć zlecać tego agencjom. Szukamy oszczędności, ale rozsądnych - też nie chodzi o to, aby efektywność działań została osłabiona.
hanszik

Re: Reklama firmy - co można robić samodzielnie?

Postautor: gartes » wtorek 06 paź 2015, 13:45

A zlecacie Adwords? Pewnie tak - ja robiłem z tego zakresu szkolenie i przyznam, że dopiero wtedy zrozumiałem jak byliśmy robieni w... Sam dużo więcej wyciągałem z tych samych pieniędzy, poświęcając czas na optymalizację każdej kampanii, na jej dopieszczenie - agencja tego nie robiła. I w sumie samo szkolenie, sama nauka, specjalnie drogo nas nie wyszły. A oszczędność wynika z tego ogromna.
gartes

Postautor: amberus » wtorek 06 paź 2015, 20:11

Dobrą i nie tylko reklamę na Polskę ale i międzynarodową - za darmo. Znajdziecie tu - www.pracazadarmo.webnode.com
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: hanszik » środa 07 paź 2015, 13:34

Zlecamy Adwords. Gartes - ile musi trwać takie szkolenie i jak wiele czasu jest potrzebne, aby móc swobodnie obsługiwać konto?
Bo nie uwierzę, że w takie rzeczy, że siadasz do systemu i od razu działasz lepiej niż agencja.
I poza tym - kto ma to prowadzić, żeby faktycznie cokolwiek z tego wynieść?
hanszik

Postautor: gartes » czwartek 08 paź 2015, 13:29

Szkolenie to tak naprawdę max dwa dni. Kwestia tak co z robisz z tym dalej. To nie polega na tym, aby zaliczyć i spokoj.
Należy umieć to rozwijać, przeprowadzać kolejne kampanie, nie stać w miejscu. Szkolenie z tego zakresu robiłem przez Gdańską Akademię Nauk. Czy można samodzielnie? Tak, ale wymaga to bez porównania więcej czasu - tutaj uczy cię fachowiec z wieloletnim doświadczeniem, więc wszystko masz na skróty.
gartes

Postautor: hanszik » piątek 09 paź 2015, 13:08

Jak rozumiem mowa jest o tym - http://gaum.pl/szkolenie-otwarte/zaawansowane-funkcje-programu-google-adwords-jak-wycisnac-jeszcze-wiecej-z-systemu/ Tak?
Tylko ok, tutaj jest mowa o zaawansowanych funkcjach systemu. Czy takie szkolenie ma sens w przypadku kogoś, kto nie zrobił nic poza założeniem konta? Nie ma żadnej konkretnej kampanii zrealizowanej?
hanszik

Postautor: gartes » poniedziałek 12 paź 2015, 13:39

Ma sens, ale moim zdaniem powinieneś poświęcić trochę czas na rozklikanie systemu. Kilka godzin i poznasz go dosyć dokładnie. Później już poziom zaawansowany, najpierw zacząć od darmowych kuponów, próbować optymalizować kampanię, wyciągnąć z niej jak najwięcej przy danym budżecie. To wcale nie jest takie trudne, wymaga jedynie doświadczenia.
gartes

Postautor: bekos » wtorek 13 paź 2015, 13:53

Zaliczałem szkolenie z Adwordsów na poziomie zaawansowanym nie mając żadnego doświadczenia. Raz tylko przeglądałem jak dokładniej wygląda ten panel, jak się go obsługuje. I poradziłem sobie. Po prostu dużo ćwiczyłem, optymalizowałem, konsultowałem się i jakoś dałem radę. Więc podejrzewam, że podobnie będzie i w Twoim przypadku.
bekos

Postautor: hanszik » czwartek 15 paź 2015, 13:17

Jestem już zapisany na najlepszy wolny termin do GAUM - 8 listopada. Wiem, że to dobra decyzja, bo jeśli faktycznie się tego nauczę, to w cała inwestycja się zwróci w max dwa miesiące. To dobra decyzja. W sumie to zakładając ten temat nie sądziłem, że tak szybko podejmę odpowiednie kroki - zobaczymy co z tego wyjdzie.
hanszik

Postautor: hajkens » wtorek 20 paź 2015, 13:42

Ale przecież tak samo dobrze możecie sami obsługiwać kanały social media. To również jest bardzo proste i wymaga w zasadzie kursu + poświęcenia nieco czasu na zdobycie doświadczenia. Na spokojnie można to już prowadzić na wysokim poziomie nawet po kilku tygodniach. To nie są trudne zagadnienia.
hajkens

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Marketing i reklama