Strona 1 z 1

Inwestowanie w biznes, na czym to polega?

Post: sobota 10 sie 2013, 11:44
autor: sasin
Witajcie

Co o tym sądzicie? Jakie korzyści mają osoby które chcą w biznes zainwestować? Na czym to polega?

Re: Inwestowanie w biznes, na czym to polega?

Post: środa 03 wrz 2014, 10:23
autor: pampo
Przykład - jartom.com/nieruchomosci/Millenium-Logistic-Park-Bierun-Bierun-2737ahhw,61,hale,,w,0,,,2737a
I w tą branżę faktycznie warto wejść. Zdecydowana większość firm nie posiada dostatecznego kapitału na inwestycję i właśnie w tym tkwi główny problem rynku - czas pokaże co będzie dalej.

Re: Inwestowanie w biznes, na czym to polega?

Post: środa 14 sty 2015, 13:36
autor: biznesman
Inwestować należy w działania, które pomoga nam usprawnić funkcjonowanie firmy obniżając koszty np. nowoczesne oprogramowanie Offigo do zarządzania rozliczeniami i delegacjami, dzięki któremu firma może zmniejszyć zatrudnienie.

Re: Inwestowanie w biznes, na czym to polega?

Post: niedziela 25 paź 2015, 18:02
autor: Agaru
Inwestowanie w biznes to dbanie, by się rozwijał i poszerzał swoje kręgi. Ważne, by iść za falą nowoczesności. Jeżeli zależy nam na dobrej promocji i docieraniu do większej ilości odbiorców to warto posłużyć się Internetem. Reklama w social mediach jest skuteczna. Warto też mieć stronę internetową. Wiedzą o tym profesjonaliści z http://www.technical.pl/oferta/wyposa%C5%BCenie-transporter%C3%B3w/kr%C4%85%C5%BCniki-g%C5%82adkie-kierunkowe-tarczowe-i-pier%C5%9Bcieniowe.html Sklep jest dobrze rozplanowany, a produkty rzetelnie i szczegółowo opisane. Wszystko jest przejrzyście ukazane. Dodatkowo zapewniają szybką wysyłkę towaru.

Re: Inwestowanie w biznes, na czym to polega?

Post: wtorek 23 kwie 2019, 12:01
autor: Tadeusz
Żeby rozsądnie inwestować, najpierw trzeba się nauczyć to robić! Pamiętam jak Robert Kiyosaki na szkoleniu w 2013 roku mówił o tym że inwestować trzeba zawsze, zaczynając od małych kwot. Chcę teraz wrócić do niego na szkolenie żeby bardziej szczegółowo poznać ten temat.