Scabrosus na FindFunds.pl - ktoś już inwestował?

W co warto zainwestować. Jaki biznes otworzyć.

Scabrosus na FindFunds.pl - ktoś już inwestował?

Postautor: potencjalny_inwestor » poniedziałek 23 sty 2017, 13:48

Witajcie. Mam 200 000 zł i zastanawiam się, gdzie je ulokować. Moi znajomi doradzają nieruchomości, ale ja bym chciał zrobić coś nowego i ciekawego - zastanawiam się nad crowdfundingiem udziałowym. Niestety, w Polsce nie jest jeszcze tak rozwinięty jak np. w USA, ale mamy już kilka platform, gdzie wystawiają się ciekawe spółki. Przejrzałem ostatnio kilka i zainteresował mnie startup z Wrocławia - Scabrosus. Firma przerabia odpady na błonnik, a ten później trafia m.in. do spożywki. Pisali trochę o nich w Pulsie Biznesu i w Forbesie, zastanawiam się czy nie kupić udziałów. Można to zrobić na FindFunds.pl.

Czy ktoś z Was już zainwestował? Co doradzicie?
potencjalny_inwestor

Re: Scabrosus na FindFunds.pl - ktoś już inwestował?

Postautor: VRowiec Wawa » wtorek 14 lut 2017, 13:56

Hej, ja polecam, przejrzałem wyniki finansowe tej spółki. Jak na startup (a wszyscy wiemy, jak kojarzą się startupy;)) ma naprawdę bardzo duży potencjał. Na FindFunds.pl, czyli tam, gdzie szukają inwestorów, udostępniają też szacunki dot. przychodów. 2016 zakończyli z wynikiem 4 mln zł, a w tym roku to ma być ok. 10 mln. Łatwo się zorientować, że kto teraz wykupi udziały, będzie partycypował też w zyskach. Lokować kapitał można jeszcze dwa dni. Ja chyba się zdecyduję.
VRowiec Wawa

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zainwestuję w biznes