Myjnia parowa-własny biznes

W co warto zainwestować. Jaki biznes otworzyć.

Postautor: MateoW » poniedziałek 04 lut 2019, 20:04

"Pomysł na dochodowy biznes
Greensteam pomoże uruchomić własny biznes. Zainwestuj w mobilną myjnię parową. Hitem jest myjka Optima. Lekka, wydajna, bezawaryjna, energooszczędna. Więcej szczegółów na greensteam.pl
Kim jesteśmy
Firma Green Steam jest absolutnym liderem rynku w branży parowych urządzeń czyszczących. Dostarczamy innowacyjny sprzęt czyszczący dla branży myjni samochodowych, stacji paliw, firm sprzątających, hoteli, gastronomii oraz przemysłu. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami z całego świata zapewniając naszym klientom nowatorski sprzęt charakteryzujący się najwyższą jakością, niezawodnością oraz dbałością o środowisko. Z naszą szeroką ofertą jesteśmy dostępni na dziewięciu europejskich rynkach, dostarczając sprzęt oraz zapewniając obsługę posprzedażową zarówno mikorprzedsiębiorcom, małym i średnim firmom, jak i dużym koncernom.
Nasze marki
Wyłączny importer maszyn parowych marki Optima™ w Polsce
Wyłączny importer urządzeń pianotwórczych marki Santoemma™
Producent chemii samochodowej marki Premo™
Właściciel marki maszyn parowych Verona™"
MateoW

Postautor: Nowacki » niedziela 27 paź 2019, 12:23

Tak się składa, że planuję otworzyć u mnie w mieście myjnie parową. Interesują mnie wszelkie opinie związane z maszynami parowymi.
Tak naprawdę, to ciekawią mnie poglądy prawdziwych użytkowników urządzeń.
Nowacki

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Zainwestuję w biznes