szukam inwestora

Kto zainwestuje w mój pomysł. Mam ciekawy pomysł na dochodowy interes i szukam inwestora. Dobry biznes poszukuje kapitału. Szukam inwestorów do mojej firmy.

szukam inwestora

Postautor: Daga » wtorek 07 maja 2013, 08:38

Mam pomysły na biznes, szukam inwestora. Inwestycja w Gdyni lub Gdańsku.

Kontakt 601 656 605
Daga

Re: szukam inwestora

Postautor: miredo@o2.pl » wtorek 07 maja 2013, 16:12

Czego dotyczy pomysł, jakiej branży ?
miredo@o2.pl

Postautor: maciejow » wtorek 02 lip 2013, 14:21

Aby znaleźć inwestora nie trzeba już dlugo szukać, wejdź na www.kopalniaklientow.pl - platforma handlowa o zasięgu międzynarodowym. Znajdziesz tam inwestorów gotowych podjąć współprace oraz przeróżne oferty, które może w jakiś sposób naprowadzą cie na konkretny pomysł.
maciejow

Postautor: Pan Kamień » czwartek 25 lip 2013, 15:17

Zależy w jakiej branży chcesz rozpocząć działalność, ale warto się zainteresować ta inicjatywą: https://www.milestonehero.com/
Z tego co widziałem, już całkiem sporo projektów znalazło tam finansowanie.
Pan Kamień

Postautor: biznesowy » poniedziałek 28 paź 2013, 15:34

Dobrą alternatywą do poszukania osób zainteresowanych twoją ofertą biznesową może być również katalog Inwestpolska (http://inwestpolska.pl), w którym można szybko i przede wszystkim za darmo umieścić ogłoszenie o współpracy biznesowej lub związane z poszukiwaniem inwestorów.
Na tej stronie ogłaszają się również inwestorzy, więc kontakt z nimi jest ułatwiony.
W powyższym katalogu można znaleźć także inne rodzaje ogłoszeń (nieruchomości, usługi, ...).
biznesowy

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam inwestora