Masz pomysł nie masz pieniędzy - możesz go zrealizować i tak

Kto zainwestuje w mój pomysł. Mam ciekawy pomysł na dochodowy interes i szukam inwestora. Dobry biznes poszukuje kapitału. Szukam inwestorów do mojej firmy.

Masz pomysł nie masz pieniędzy - możesz go zrealizować i tak

Postautor: RobertWilk » czwartek 21 sie 2014, 19:38

Widzę, że wiele osób na forum twierdzi, że ma świetny pomysł tylko brakuje im pieniędzy na jego realizację, więc przedstawie Wam opcję, żeby nie odpowiadać każdemu jak możecie go zrealizować. Wystarczy wejść na portal Wspieram.to

Jest to Polskie indiegogo - czyli mówiąc dosadnie całkowicie legalna zbiórka pieniędzy na konkretny cel. Oczywiście, żeby projekt się udał musisz przekonać ludzi, do tego, żeby Cię wsparli, to nie jest takie łątwe, ale jak pokazują przykłady projektów za 125 tys. zł, które się udały. Jest to całkowicie możliwe.

Więc zamiast marudzić, że się nie da do dzieła.
RobertWilk

Re: Masz pomysł nie masz pieniędzy - możesz go zrealizować i

Postautor: amberus » środa 29 lip 2015, 18:40

Robercie, dobrze to ująłeś. A jak ktoś ma trochę grosza lub głowę na karku to zapraszam do biznesu - typ rentierski. Wszystko znajdziecie tu - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

Postautor: ulicafinansowa.pl » czwartek 30 lip 2015, 09:11

Mało komu jednak się udaje uzyskać tam pieniądze. Trzeba być na prawdę dobrze przygotowanym i pomysł też musi być bardzo dobry.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: amberus » czwartek 30 lip 2015, 16:30

Zgadza się, ale w tym przypadku zainteresowane osoby mają do pomocy mnie i moich koordynatorów do danych projektów inwestycyjnych. Działamy w całej Polsce [ poza nią też ] Tak że w mojej grupie wszyscy solidnie zarabiają.
Solidne pewne dochodowe inwestycje - www.zrealizujmarzenie.webnode.com
amberus

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam inwestora