Wynalazek poprawiający warunki pracy i zdrowie pracowników

Kto zainwestuje w mój pomysł. Mam ciekawy pomysł na dochodowy interes i szukam inwestora. Dobry biznes poszukuje kapitału. Szukam inwestorów do mojej firmy.

Wynalazek poprawiający warunki pracy i zdrowie pracowników

Postautor: kamil89 » piątek 27 wrz 2019, 12:10

Witajcie,

Jestem oficerem nawigacyjnymi twórcą wynalazku zgłoszonego do Urzędu Patentowego RP – uchwytu obrotowego do gaśnic, który odciąża kręgosłup podczas przeprowadzania inspekcji gaśnic izapobiega urazom układu szkieletowo-mięśniowego.

Posiadam dowody tego, że użytkownicy chcą korzystać z mojego rozwiązania:
1. Dowody prawne w postaci potwierdzeń o tym, że w czasie inspekcji trzeba obracać gaśnice: .youtube.com/watch?v=FoygIQ0GVd0&t=600s
2. Wypowiedzi / opinie od użytkowników końcowych, którzy wykonują takie inspekcje, które potwierdzają, że Ci użytkownicy chcą korzystać z mojego rozwiązania: youtube.com/watch?v=FoygIQ0GVd0&t=2263s

Szczegóły nt. pomysłu można zobaczyć tutaj (w tym wizualizacje i animacje 3d): wynalazca.tv/wynalazek-na-sprzedaz-wieszak-uchwyt-obrotowy-do-gasnic/

Czy macie jakiś pomysł, gdzie lub komu mogę przedstawić ten pomysł?

Moim celem jest wynajęcie tego pomysłu (licencjonowanie) lub jego sprzedaż po to, aby dana firma mogła go rozwijać i/lub uzyskać dofinansowanie na maszyny, bądź inne wartościowe dobra.
kamil89

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Szukam inwestora