Drukarnia 3D

Kto zainwestuje w mój pomysł.

Drukarnia 3D

Postautor: Geszefciarz » piątek 02 lis 2012, 19:35

Mam ciekawy pomysł na biznes z zagwarantowanymi odbiorcami na towar.Jedynym problemem są tylko moje możliwości finansowe. Nie jestem w stanie sfinalizować zakupu maszyn. Niestety banki nie chcą mi pożyczyć pieniędzy, leasing też nie wchodzi w rachubę.

Potrzebny mi jest rzetelny i uczciwy wspólnik. Odpowiem na wszelkie pytania. Czekam na kontakt.
Geszefciarz

Re: Drukarnia 3D

Postautor: Borewicz » piątek 02 lis 2012, 22:25

Byłem kilka lat temu na targach w Hanowerze i zwariowałem normalnie jak zobaczyłem na własne oczy jak działa taka drukarka 3D :) Facet położył młotek i za godzinę miał identyczny młotek na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia. obok leżały skopiowane różne elementy typu śruby, zabawki, małe samochody. Normalnie to jest przyszłość i naprawdę ciekawy pomysł na biznes. Zastosowań mnóstwo przecież. np wyobraźcie sobie biuro projektowe, które zaprojektuje komuś domek i od razu da piękną miniaturkę tego domu :)
Borewicz

Postautor: teka » niedziela 03 lut 2013, 12:44

Geszefciarz, napisz mi więcej szczegółów na PW.

Pozdrawiam,
Tomek
teka

Drukarnia 3D - czy dobry biznes

Postautor: Anna_Panna » niedziela 03 lut 2013, 13:28

Na pierwszy rzut oka, to bardzo fajny pomysł. Tylko jakie są koszta takich usług? Czy będzie na to stać przeciętnych ludzi, czy tylko wyspecjalizowane firmy ?
Chociaż wszystko powinno już tanieć - w końcu to nie taka nowość obecnie.
Ciekawa jestem ile kosztują takie maszyny drukujące w trzech wymiarach. Może sama bym otworzyła taką drukarnię ?
Anna_Panna

Tanie drukarki 3D

Postautor: Paweł_drukarz » niedziela 03 lut 2013, 19:11

Nie wiecie gdzie można w Polsce kupić tanie drukarki 3D do małej firmy ? Wszędzie na internecie są tylko nieaktualne informacje. Nie ma żadnych konkretów ani cen. Mnie interesują ceny. Czytałem gdzieś o drukarkach 3D do samodzielnego montażu - to też może być jak ktoś ma ofertę z cenami,
Paweł_drukarz

Postautor: yeito » środa 06 lut 2013, 16:07

Geszefciarz,
chętnie wejdę w taki biznes. Mam troche gotówki i mogę ją zainwestować. Proszę o więcej szczegółów na maila kape88[at]ymail.com
yeito

Postautor: blanka.win » czwartek 07 mar 2013, 12:18

moim zdaniem te wydruki 3D to tylko tymczasowy gadżet, moda na to prawdopodobnie za niedługo zniknie ;)
blanka.win

Jaka drukarka 3D

Postautor: Planer » poniedziałek 11 mar 2013, 12:06

Drukarnia 3D to bardzo ciekawa sprawa. Planuję otworzyć taki biznes. Szukam dobrych drukarek 3D. Interesuje mnie nie tylko drukowanie tworzywami sztucznymi, ale także proszkami metali.
Czy jest tu ktoś, kto miał styczność z takimi drukarkami ? Mógłbym prosić o podanie modeli ? Może jest tu jakiś dystrybutor ?
Planer

Postautor: Alex » wtorek 19 mar 2013, 12:05

Z chęcią zainwestuje w drukarkę typu SLS, najchętniej ze wspólnikiem który ma już jakiekolwiek rozeznanie w dziedzinie. Kontakt: pawel.alexander@gmail.com
Alex

Postautor: Krzysieksowa1234 » czwartek 17 kwie 2014, 07:44

Po tym jak widzę jak prosperuję ta drukarnia http://www.pulsdruk.warszawa.pl/ , która ma siedzibę w moim mieście to muszę powiedzieć, że otwarcie podobnego interesu jest bardzo fajną opcją plus drukowanie w 3D.
Krzysieksowa1234

Następna

Wróć do Szukam inwestora