Kantor internetowy Fritz Exchange

Tani towar od producenta, importera.

Re: Kantor internetowy Fritz Exchange

Postautor: Mateusz_32 » wtorek 02 sty 2018, 16:17

Oj to ja nie mogę tego powiedzieć o Cinkciarz.pl odpukać ale jak robimy przelew na ponad 15 tys USD to weryfikują ale nigdy nie zablokowali nam pieniędzy. Mam nadzieję, że to nigdy nas nie spotka bo szef wpadły w furię.
Mateusz_32

Postautor: Alpha34 » piątek 12 sty 2018, 00:23

W każdej firmie, zwłaszcza jak chodzi o jakieś duże pieniądze wpadki są niedopuszczalne, wiec warto korzystać tylko z rzetelnych kantorów internetowych, które mają na tyle rozwinięty biznes, że nie zdarzy się zwłoka z realizacją wymiany czy też transferem kasy na konto. My jesteśmy pewni Amronet, ponieważ już prawie 3 lata korzystamy i przez cały ten czas nic podobnego nie miało miejsca:)
Alpha34

Postautor: MJmus » poniedziałek 15 sty 2018, 00:55

Dołączam swoją rekomendację. Wymieniam waluty na platformie Amronet od paru lat, w tym kupuję CHF i spłacam nieszczęsny kredyt- ale już dużo taniej. Sprawnie wychodzą wszelkie płatności, wplaty też księgowane bardzo szybko. Ogólnie wysoka użyteczność platformy, czytelnie informacje oraz panel transakcyjny.
MJmus

Postautor: drpolf » czwartek 18 sty 2018, 00:12

Ja akurat kupuję na Gieldawalut.com, bądź co bądź tak samo jak wiele osób jestem zadowolony z internetowych przewalutowań. Platforma daje mi pełną swobodę czasową- kiedy chcę to korzystam, z każdego miejsca na świecie gdzie mam dostęp do sieci a co najfajniejsze przy tej wygodzie płacę dużo mniej niż za przewalutowanie w banku albo zwykłym kantorze.
drpolf

Postautor: Tuszko44 » poniedziałek 29 sty 2018, 22:31

Z tych kantorów online, w których w tym roku korzystałem z przewalutowań najbardziej mnie Pluskantor.pl przekonał, chodzi mi w dużej mierze o szybkość księgowania wpłacanych i wypłacanych środków.
Tuszko44

Postautor: Basia » wtorek 13 lut 2018, 23:49

Przewalutowania przez Amronet są tańsze niż w FE, bardzo solidny kantor zresztą. Teraz z wersją mobilną dostępność na maksa:) Wystarczy że mam przy sobie telefon:)
Basia

Postautor: payton » wtorek 27 lut 2018, 22:39

Bardzo zwracam uwagę na szybkość działania kantoru internetowego, jest to dla mnie niemal tak ważne jak cena. Najlepsze tempo ma pluskantor.pl , zawsze natychmiast jest zatwierdzone przewalutowanie bez względu na godzinę czy dzień tygodnia i dlatego bardzo ten kantor polubiłem.
payton

Postautor: Gimmyl » poniedziałek 05 mar 2018, 23:45

Internetowa wymiana walut to świetne rozwiązanie, a jeśli chodzi o najlepsze moim zdaniem miejsce do transakcji- Gieldawalut.com. U konkurencji nie spotkałem się z tak dobrą obsługą, a tu nie ma kłopotu z uzyskaniem informacji telefonicznie np.
Gimmyl

Postautor: Rexpol » środa 28 mar 2018, 23:55

Widzę że Pluskantor.pl bardzo kusi promocją, sam jestem zainteresowany bo przewalutowanie (nawet jednorazowe choć szkoda) po czystym rynkowym kursie to mega oszczędna transakcja. Na pewno przetestuję i zobaczę jak kantor sprawuje się na dłuższą metę.
Rexpol

Postautor: Irena 76 » poniedziałek 02 kwie 2018, 15:23

Jak dla mnie Kantor Internetowy Fritz Exchange to bardzo fajna opcja. Przede wszystkim bowiem możemy tam wymienić 11 walut, więc w grę wchodzą tak naprawdę te najpopularniejsze. Jednocześnie możemy tutaj korzystać zarówno z kantoru na swoim telefonie dzięki dedykowanym aplikacjom na IOS i Android, a przy tym za sprawą częstych promocji kursy walut są nader atrakcyjne.
Irena 76

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferuję towar – usługi