Drew-gal - drzwi, okna, podłogi

Tani towar od producenta, importera.

Drew-gal - drzwi, okna, podłogi

Postautor: bud234 » wtorek 09 paź 2012, 08:33

Drew-gal to sklep internetowy z artykułami dla domu takimi jak drzwi, okna, podłogi, bramy garażowe.
bud234

Re: Drew-gal - drzwi, okna, podłogi

Postautor: rafael » wtorek 12 mar 2013, 10:36

Fajny sklepik. Podłączę się i dodam, że jeśli planujecie cyklinowanie parkietów i jesteście z Krakowa lub okolic to godną uwagi firmą, która może się tym zająć jest BOGMAZ
rafael

Postautor: Drukin » czwartek 03 mar 2016, 13:59

Ani okien ani drzwi bym nie kupił przez internet. Jakiś czas temu zmienialiśmy okna u teściów to jeździliśmy po przedstawicielstwach firm, które produkują okna i na tej podstawie wybraliśmy Budvar mają punkty handlowe w wielu miastach można sobie sprawdzić na ich stronie gdzie dokładnie - http://www.budvarcentrum.pl/

Co jest też ważne kupując od producentów nie ma pośredników więc cena może być sporo niższa.
Drukin

Postautor: WojtekCki » wtorek 26 kwie 2016, 16:00

My mamy okna pcv z Tommar http://www.tommar.pl/ Są szczelne, ale jednocześnie nie ma z nimi problemu, że zachodzą pleśnią jak niektóre inne nowe okna z jakimi miałem styczność.
WojtekCki

Postautor: linux » poniedziałek 03 kwie 2017, 15:06

Ja własnie szukam firmy z oknami, ale zależy mi na oknach drutex. Znacie kogoś, kto oferuje takie okna? Głównie Kraków. Słyszałem o oknopremium.com.pl/ - ktoś brał coś od nich? Przy okazji od razu rolety bym wziął..
linux

Postautor: kamil22 » piątek 07 kwie 2017, 20:56

Też szukam okien, tylko że mi wpadły w oko drewniane okna angielskie - widziałem je u internationalwindows.pl - jakie opinie? Piszcie, zależy mi na czasie.
kamil22

Postautor: dianapasekk » wtorek 19 gru 2017, 14:24

To musisz sę przygotować na dość duży koszt - takie okna są bardzo drogie...no ale jak kogo stać tak może sobie robić. J au siebie mam zwykłe okna plastikowe z firmy dar-plast z Myślenic. Nie zapłaciłem za nie worka pieniędzy a bardzo dobrze spełniają swoją funkcję i osobiście jestem z nich bardzo zadowolony.
http://buttimer.pl/
dianapasekk

Postautor: xanara » sobota 06 sty 2018, 22:01

Ja to jestem niedowiarkiem jak nie dotknę to takich rzeczy nie kupię to ma służyć na lata.
xanara

Postautor: szymikar » środa 16 maja 2018, 08:11

Zarówno jeśli chodzi o okna jak i drzwi to miałem okazję zakupić je od gdańskiego Ambit ambit.gda.pl . W szczególności polecam okna dachowe marki Fakro, które okazały się sporym urozmaiceniem. Z kolei w przypadku drzwi wybór padł na DAKO , wykonane z PCV. Uważam, iż warto wdrażać najmodniejsze i najbardziej solidne rozwiązania. Spisały się one chociażby w przypadku naszego domu. :)
szymikar

Wróć do Oferuję towar – usługi