Kantor internetowy Fritz Exchange

Tani towar od producenta, importera.

Re: Kantor internetowy Fritz Exchange

Postautor: Bieniek » wtorek 22 maja 2018, 20:00

Mnie w pełni wystarcza podstawowa oferta walut, egzotycznych czy mniej popularnych nie mam potrzeby kupować. A wymiany PLN na EUR , USD i czasami CHF na bardzo dobrych warunkach realizuję przez Amronet.
Bieniek

Postautor: Morawicz » poniedziałek 28 maja 2018, 23:30

My tylko CHF kupujemy, nie trudno się domyślić w jakim celu jak już powiem że co miesiąc. Kilka lat już na własną rękę, naprawdę taniej w ten sposób i to nic męczącego albo trudnego. Teraz przez Pluskantor.pl tak z rok już. Szybkość przewalutowania zapewniona, różnice w kursie dają się mocno odczuć, bo rata lżejsza wyraźnie. W rok to ponad 1000 zł na pewno zaoszczędziliśmy.
Morawicz

Postautor: Mańko » piątek 08 cze 2018, 22:54

Bez względu na cel opłaca się wymieniać walutę bezgotówkowo. Kiedyś na szukaniu kantoru stacjonarnego z kursem jaki byłby do przyjęcia traciłem tylko czas i paliwo, a teraz sobie sprawdzam po prostu wycenę w dowolnej chwili, bez fatygi i wydatku na dojazd. W zasadzie już przywykłem, że na Gieldawalut.com zawsze są atrakcyjne kursy, więc nie tyle sprawdzam, co wchodzę na platformę i wymieniam gdy jest potrzeba.
Mańko

Postautor: barnaba » środa 13 cze 2018, 20:18

Muszę przyznać, że gieldawalut.com teraz świetnie wypada na tle innych kantorów, całkiem możliwe że nawet najlepsze kursy może aktualnie zaoferować i do tego ten zniżkowy miesiąc dla nowego klienta.
barnaba

Postautor: kręgiel » czwartek 21 cze 2018, 08:08

Najlepiej wymieniać walutę bez prowizji. Nie mam też pełnego przekonania do przewalutowań społecznościowych, w sensie czy uda się je zrealizować tak sprawnie jakbym oczekiwał, a więc moje preferencje świetnie spełnia pluskantor.pl.
kręgiel

Postautor: maksik » sobota 23 cze 2018, 08:31

Ja mam kredyt we Frankach i przy każdej racie zaoszczędzenie nawet 1 zł jest korzystne. Na Cinkciarzu wymieniam przez takie transakcje społecznościowe po kursie zbliżonym do tego co jest obecnie, ale jednak korzystnym dla siebie, do tego taka transakcja jest bez opłat i prowizji więc kolejna oszczędność.
maksik

Postautor: śpioch » środa 04 lip 2018, 21:45

Fakt, jak ma się jeszcze 10, 15 czy więcej lat do końca spłaty zobowiązania, każdy grosz się liczy. Całkiem spora oszczędność wychodzi przy zakupie CHF w kantorze Amronet, bank teraz po 4 zł sprzedaje a tutaj od ręki można kupić franka po kursie 3,79 zł, to spora różnica na korzyść klienta.
śpioch

Postautor: kornisz » piątek 10 sie 2018, 16:14

Banki i tak wyjdą na swoje dzięki różnym innym usługom, więc ja też bym na pewno CHF kupował gdzie indziej, inne waluty również, nawet jeśli się to zdarz okazjonalnie. Tak robię zresztą, jak jechałem do Włoch, wymieniałem pieniądze na Gieldawlut.com i choć nie była to żadna zawrotna kwota wyszło o pond 200 zł taniej niż gdybym przewalutownia dokonał w banku.
kornisz

Postautor: jakrono » piątek 17 sie 2018, 19:20

W bankach nie wymieniam pieniędzy, bo straszni zdzierają i właściwie nic więcej za taką cenę nie oferują. Wymieniam na Amronet - po dużo lepszym kursie, bardzo sprawnie i niezależnie od pory dnia. Co ważne, witryna jest bezpieczna - szyfrowe połączenia, a każdą transakcję trzeba uwierzytelnić kodem z smsa.
jakrono

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferuję towar – usługi