Przewóz osób do Niemiec i Holandii

Tani towar od producenta, importera.

Re: Przewóz osób do Niemiec i Holandii

Postautor: archemidas » środa 18 sty 2017, 21:58

A ja jeżdżę z tą firmą piatkabus.pl i naprawdę sobie chwalę. Cenowo bardzo atrakcyjnie, bus dojeżdża tam gdzie ja chcę, a nie na przykład do dworca lub centrum miasta, więc nie muszę się tarabanić kilka kilometrów z walizkami albo korzystać z komunikacji miejskiej, zatem wygoda jest tu koleją ogromną zaletą. No i wiem że nie jestem jedyną osobą która jest zadowolona z tych przejazdów
archemidas

Postautor: Adinowak » środa 09 sie 2017, 12:29

Ja najczęściej do Niemiec jadę busami West Service -> busydoniemiec.pl Tanio, szybko i wygodnie, nie więcej chyba nie muszę dodawać :)
Adinowak

Postautor: JakiG » poniedziałek 02 lip 2018, 11:42

Oferty firm przewozowy są niemal identyczne. Ale nikt nie ma takiego podejścia do klienta jak bus-holandia.pl. Każdy kurs to przyjemność. Busy są czyste, pokrowce na fotelach wyprane. Przyjazd na wskazane miejsce jest zawsze punktualny. Usługi świadczone są w systemie door to door - od drzwi do drzwi. I najważniejsze ceny nie są wygórowane - przejazd w jedną stronę kosztuje jedyne 280 zł. Kolejny atut w stosunku np do lotu samolotem jest taki, że można zabrać aż 60 kg bagażu bez dodatkowych opłat.
JakiG

Postautor: Darek333 » środa 08 sie 2018, 07:24

Witam
Polecam przewozyconnect.pl

Duże i komfortowe busy oraz bez przesiadek
Darek333

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post