Sklep internetowy, artykuły dla dzieci

Tani towar od producenta, importera.

Re: Sklep internetowy, artykuły dla dzieci

Postautor: Kasia » poniedziałek 25 lis 2013, 12:35

Ja zawsze stawiam na hurtownie - chodze na zakupy i kupuję raz i porządnie. Moją ulubioną jest Beticco Baby bo mam duzy wybór i stawiam z mężem na polskie firmy, a oni mają opatrzone swoją metką. Zawsze dobrze doradzają i wiem, że jak kupuje dużo rzeczy to duzo na tym oszczędzam.
Kasia

Postautor: LilaMakos » niedziela 20 kwie 2014, 17:34

Szukałam kiedyś dla siostry dziecka prezentu i znalazłam w necie taki ładny zestaw talerzy chyba ze skip hop a kupilam w sklepie kinderland24.
Od tamtej pory kupuje tam moja siostra, ja i sporo znajomych. Jest duży wybór, a artykuły to nie typowe chinskie wyroby i podróbki a naprawdę dobrany dobry produkt. Jest duży wybór zabawek i można znależć coś naprawdę fajnego. Polecam!
LilaMakos

Postautor: Karminowa » wtorek 29 kwie 2014, 14:12

Jeśli chodzi o dziecięcą pościel do łóżeczka polecam sklep http://podpierzyna.com/Na-dobry-i-spokojny-sen-clinks-pol-106.html
Mają naprawdę świetne wzory, a co za tym idzie bardzo dobrą jakościowo pościel. Można też wybrać coś dla siebie, ponieważ w sprzedaży są również narzuty, koce, poduszki itp.
Karminowa

Postautor: hanusia » środa 05 lis 2014, 09:55

Ceny artykułów dla dzieci są dość niskie, a przynajmniej w sklepie bellbino.pl, spory wybór, artykuły i ubranka dobre jakościowo, z wyższej półki i bardzo ciekawe wzory, mam wrażenie, że na bellbino.pl jest dużo większy wybór niż to co mamy prezentowne w sklepach stacjonarnych.
hanusia

Postautor: Malwina » środa 21 sie 2019, 14:33

Zegarki i biżuterię dla dzieci zawsze szukam w sklepie Apartu mają tam ogromną ilość rzeczy dla dzieciaków.
Malwina

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferuję towar – usługi