Kantor internetowy Fritz Exchange

Tani towar od producenta, importera.

Kantor internetowy Fritz Exchange

Postautor: Anka1982 » czwartek 24 paź 2013, 15:15

Kantor internetowy https://fritzexchange.pl/ wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług - wymiany walutowej oraz Portfela Walutowego oraz do podzielenia się opiniami o nas. Zapraszamy również do śledzenia nas na Facebooku - osoby biorące udział w naszych konkursach wygrywają kupony zniżkowe i inne wartościowe upominki. Naprawdę warto wymieniać pieniądze we Fritz Exchange.
Anka1982

Re: Kantor internetowy Fritz Exchange

Postautor: julia » niedziela 27 paź 2013, 14:43

Korzystałam z FE i nie mogę narzekać :) Ale korzystam też z innych e-kantorów - wybieram na podstawie aktualnych kursów, które sprawdzam na strefawalut.pl
julia

Postautor: Pawel » piątek 21 lut 2014, 11:57

Ja najczęściej wymieniam przez platformę Amronet. Warunki mi odpowiadają w pełni, prowizja niska, za przelew do swojego banku nic nie płacę.
Pawel

Postautor: ddw » czwartek 10 gru 2015, 14:02

Sympatyczną obsługę mają w kantorze . Zawsze przy jakiś wątpliwościach można liczyć na odpowiedź praktycznie natychmiastową, co na innych platformach tego typu było rzadkością. Przynajmniej ja miałem takie doświadczenia wcześniej.
ddw

Postautor: ulicafinansowa.pl » piątek 11 gru 2015, 12:43

Kantor wygląda na profesjonalny jednak należało by poszukać opinii na innych forach.
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
ulicafinansowa.pl

Postautor: Płonek » piątek 25 mar 2016, 08:40

Ja moogę poręczyć za kantoronline.pl
Płonek

Postautor: Elvi » środa 31 sie 2016, 19:30

Nie słyszałam o tym kantorze jednak uważam, że to najlepsze rozwiązanie w dzisiejszych czasach. To szybkie, wygodne i praktyczne . Do tego można śledzić kursy walut na bieżąco co pozwala na zakup lub sprzedaż w najlepszej dla nas cenie.A kto nie lubi mieć korzystnej cenie? Jeżeli szukacie fajnego kantoru online to warto zaglądać do Ergokantor bo mają sporo pozytywnych opinii klientów, a jest to według mnie bardzo istotna rzecz.
Elvi

Postautor: Restyle » czwartek 14 wrz 2017, 18:24

Z firmą Fritzexchange współpracujemy od stycznia 2013 roku.
Po ponad 4,5 roku współpracy doznaliśmy szoku.
Fritzexchange nie wykonało wypłaty na nasze konto walutowe 179 230 USD. Transakcja zlecona została 21-go sierpnia – do chwili pisania opinii (14-09-2017) cały czas ma status „oczekujące”. Dnia 30-go sierpnia złożyliśmy reklamacje, Wg regulaminu Fritzexchange rozpatruje reklamacje w ciągu 14 dni.
Otrzymaliśmy jedynie potwierdzenie przyjęcia reklamacji – zarówna od prezesa Piotra M. , jak i Kancelarii adwokackiej Katarzyny K. Niestety po 15 dniach dalej nie mamy odpowiedzi na nasze pismo ani od firmy, ani od reprezentującej ich Kancelarii adwokackiej. Suche fakty są takie iż kwota ponad 600 000zł została przelana na konto Fritzexchange a w zamian nie otrzymaliśmy zakupionych 179 230 USD. Nie otrzymaliśmy również odpowiedzi na naszą reklamację Mimo iż jesteśmy długoletnim i dużym klientem (od początku współpracy zakupiliśmy waluty za kilka milionów złotych).
Zdecydowanie odradzamy korzystanie z usług Fritzexchange – nie są godni zaufania , lekceważą, a wręcz ignorują długoletniego i dużego klienta. Nie chcemy wiedzieć jak w takim wypadku traktują osoby które obracają u nich mniejszymi kwotami.
Restyle

Postautor: Fils29 » środa 25 paź 2017, 21:16

Nigdy nie korzystałem z tego kantoru, ale ogólnie z wymiany walut onlione owszem. Do obsługi firm (i tych małych i korporacji) dobrze przygotowany jest Amronet. Firma solidna.
Fils29

Postautor: Rockers » poniedziałek 18 gru 2017, 22:58

W zakresie pewnych i sprawnych przewalutowań oraz przelewów Pluskantor.pl działa bez zarzutu i dużym plusem jest też realnie działająca infolinia.
Rockers

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Oferuję towar – usługi