Strona 1 z 1

Części samochodowe, podzespoły, sprzedaż

Post: wtorek 02 paź 2012, 09:41
autor: bud234
Proponuję sklep internetowy http://www.autosklep-car-man.pl mający w ofercie duży wybór części do pojazdów osobowych.

Re: Części samochodowe, podzespoły, sprzedaż

Post: środa 18 kwie 2018, 13:10
autor: damaged person
namiary na taki sklep są ważne, zdecydowanie. :)

Re: Części samochodowe, podzespoły, sprzedaż

Post: środa 18 kwie 2018, 21:20
autor: rrricardo
Ja z kolei serdecznie polecam usługi sklepu z częściami i serwisu samochodowego PMIX pmix.pl/ . Jeśli jesteście właścicielami VW, BMW, Audi, Skoda, Opel lub Fiat to konieczne zalecam zgłosić się do nich. Oferują niezwykle solidną jakość, a przede wszystkim ogromną gamę wszelkich podzespołów i części do pojazdów wyżej wspomnianych marek. Warto!

Re: Części samochodowe, podzespoły, sprzedaż

Post: wtorek 15 maja 2018, 19:20
autor: fester
Jeśli chodzi o mnie to części, jak i podzespoły do samochodu zawsze kupuję od Auto Partner autopartner.com . O ich jakości, jak i profesjonalizmie przesądziło między innymi 25 letnie doświadczenie. Wysoka jakość w kompozycji z atrakcyjną ceną, to chyba to, czego wszyscy oczekujemy? W moim samochodzie części te nadały mu drugiego życia!

Re: Części samochodowe, podzespoły, sprzedaż

Post: piątek 18 maja 2018, 12:57
autor: cul
Jeśli zdarzy Ci się poszukiwać turbosprężarki, to serdecznie zachęcam do zainteresowania się ofertą od STS Turbo ststurbo.pl/ . Moja turbosprężarka była w tak opłakanym stanie, że nawet oni nie byli w stanie jej zregenerować, dlatego zakup nowej był konieczny. Za atrakcyjne pieniądze zaopatrzyli mnie w niezwykle solidny i porządny sprzęt, który pozwolił mi wrócić na drogę.

Re: Części samochodowe, podzespoły, sprzedaż

Post: poniedziałek 04 cze 2018, 09:29
autor: thecure
Jeśli potrzebuję części do mojego samochodu to zawsze zgłaszam się do Edmark Auto z Warszawy edmark.com.pl . Dysponują niezwykle solidnym asortymentem, który nie raz ponownie postawił na nogi mojego Jeepa. Powrót na drogę z ich pomocą to czysta przyjemność, warto mieć namiary na takich specjalistów! Dysponują także bardzo porządnym serwisem.

Re: Części samochodowe, podzespoły, sprzedaż

Post: sobota 03 lis 2018, 19:21
autor: WeronikaMek
Wycieraczki samochodowe, które rzeczywiście mogę Ci polecić po samodzielnym ich przetestowaniu to Visee i model VarioClip, który dopasowany został do prawie wszystkich aut. Doceniam ich przede wszystkim za jakość wykonania, ale także za pomoc w doborze przez specjalne narzędzie jakie możesz znaleźć na na ich stronie internetowej wraz z dokładną instrukcją montażu, czy też możliwością pobrania rabatu. Są one przygotowane ze specjalnej mieszanki kauczuku, do tego z metalowym mocowaniem i równomiernie zużywają się po całej długości pióra :)