ubezpieczenie na podróż

Jakie ubezpieczenie dla przedsiębiorstwa.

ubezpieczenie na podróż

Postautor: Majkelo » wtorek 27 paź 2015, 13:54

W jaki sposób wybrać najlepszą ofertę ubezpieczenia na podróż? Chodzi o tygodniowy wyjazd zagraniczny
Majkelo

Re: ubezpieczenie na podróż

Postautor: Ekspert PZU » piątek 30 paź 2015, 12:02

Majkelo,
w czasie wyjazdu może się wiele zdarzyć i często nie mamy na to wpływu, nawet, gdy starannie wszystko zaplanujemy. Warto przygotować się na takie sytuacje i wybrać odpowiednie ubezpieczenie, które pozwoli Ci uniknąć niespodziewanych wydatków. Jeśli nie chcesz obawiać się wysokich kosztów związanych z leczeniem (również za granicą), gdy na przykład złamiesz rękę, skręcisz kolano lub nagle zachorujesz, zachęcam Cię do zapoznania się z ubezpieczeniem Wojażer w PZU. Dzięki niemu będziesz miał zorganizowaną i opłaconą nie tylko samą wizytę u lekarza, lecz także pokryjemy koszt badań, zabiegów, operacji czy transportu do szpitala lub domu. Dodatkowo, jeśli ktoś ukradnie Ci bagaż z pokoju hotelowego lub zaginie Ci torba podróżna, nie będziesz musiał się Tym martwić , ponieważ zorganizujemy dla Ciebie niezbędne rzeczy i wypłacimy odszkodowanie. Zakres ubezpieczenia jest bardzo szeroki i można dostosować go do swoich potrzeb. W jego skład może wchodzić kilka różnych ubezpieczeń, między innymi ubezpieczenie OC (odpowiedzialności cywilnej) czy NNW (następstw nieszczęśliwych wypadków).
Jeśli chcesz poznać wysokość składki i uzyskać szczegółowe informacje wystarczy, że skontaktujesz się z infolinią PZU lub zajrzysz na naszą stronę internetową. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania, chętnie odpowiem :)
Ekspert PZU

Postautor: Gość » piątek 27 lis 2015, 13:08

Jak wyjazd z biurem, to ubezpieczenie powinno być w cenie wycieczki.
Gość

Postautor: vika » niedziela 04 wrz 2016, 15:42

Takie biurowe ubezpieczenie warto uzupełnić dodatkowym, kosztuje kilka złotych dziennie, a będzie się mieć spokojną głowę.
Sprawdzałam na kalkulatorze Rankomat i nawet jak wybierałam sobie jakieś dodatkowe opcje typu stomatolog to też nie wychodziło dużo,
vika

Postautor: Gość » wtorek 06 wrz 2016, 11:18

Hej! Podłączę się do tematu :) Gdzie znajdę dobrą polisę na wakacje? :D
Gość

Postautor: Gość » środa 07 wrz 2016, 11:31

Ja w tym roku znalazłem swoją na wakacyjnej polisie, łatwo tam porównać oferty i wybrać najokrzystiejszą- próbuj, może się uda :)
Gość

Postautor: onatres » środa 07 wrz 2016, 14:31

Gość pisze:Hej! Podłączę się do tematu :) Gdzie znajdę dobrą polisę na wakacje? :D

Jest dużo polis, konkurencja jest spora. Najpierw zastanów się na czym Ci najbardziej zależy i co rozumiesz pod "dobra" ;)
onatres

Postautor: Gość » czwartek 08 wrz 2016, 10:33

Udało mi się coś wygrzebać na wakacyjnej polisie- dzięki za polecenie :) To w sumie gorąca sprawa, więc chciałem znaleźć coś możliwie szybko :)
Gość

Postautor: Gość » czwartek 08 wrz 2016, 10:53

Nie ma sprawy, miłych wakacji! :)
Gość

Postautor: Halinka » wtorek 11 paź 2016, 19:00

To i ja poprę kolegę- również polecam wakacyjną polisę :)
Halinka

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Ubezpieczenia