Polisa na dobry urlop - ubezpieczenia turystyczne

Jakie ubezpieczenie dla przedsiębiorstwa.

Polisa na dobry urlop - ubezpieczenia turystyczne

Postautor: zet » poniedziałek 06 cze 2011, 23:28

Polacy rzadko wykupują ubezpieczenia turystyczne, kiedy wyjeżdżają na upragnione wakacje. Żeby uświadomić ich, jakie podejmują ryzyko, już po raz kolejny rusza kampania informacyjna pod hasłem 'Polisa na dobry urlop'. Jest ona objęta patronatem Polskiej Izby Turystyki oraz Polskiej Izby Ubezpieczeń.

Akcja ma podnosić wiedzę na temat ubezpieczeń turystycznych, warunków ochrony posiadanego już ubezpieczenia. W ramach kampanii w 3 tysiącach biur podróży zawisną plakaty. Będą one promowały ubezpieczenia turystyczne.

Jak wynika z badań na dodatkowe ubezpieczenie turystyczne decyduje się około 18% wyjeżdżających za granicę Polaków z grupami zorganizowanymi i 57% tych, którzy podróżują indywidualnie. Częściej o ubezpieczeniu turystycznym myślą osoby posiadające dzieci.
zet

Re: Polisa na dobry urlop - ubezpieczenia turystyczne

Postautor: jagaagent » poniedziałek 15 lip 2013, 12:59

Sądzę , że skoro stać nas na drogie wakacje za granicą nie warto oszczędzać na ubezpieczeniu, bo jak wiadomo "wypadki chodza po ludziach". Dla pełnego komfortu wypoczynku:)
jagaagent

Postautor: Adi26 » sobota 20 lip 2013, 21:00

My jedziemy w Alpy też myślę wykupić jakieś ubezpieczenie.To taki wyjazd na własna rękę z grupą znajomych.
Adi26

Postautor: koko » piątek 26 lip 2013, 08:54

Ubezpieczenie wykupuję zazwyczaj razem z całą wycieczką, żeby nie musieć się już tym dodatkowo przejmować. W tym roku padło akurat na Tunezję last minute, więc polisa poza granicami naszego kontynentu jest trochę droższa, ale mimo wszystko nie wyobrażam sobie, żeby jej nie wykupić.
koko

Postautor: Magda » piątek 13 cze 2014, 19:55

Myślałam że w kosztach wycieczki jest ubezpieczenie
Magda

Postautor: Kolka » piątek 13 cze 2014, 19:58

Wybieram sie w lipcu na urlop . Do tej pory nie myślałem o ubezpieczeniu . Muszę to przemyśleć
Kolka

Postautor: kswiderski » poniedziałek 16 cze 2014, 18:05

Wybierając się na urlop myślimy o przyjemnościach jakie mogą nas spotkać. Niestety lista potencjalnych zagrożeń jest bardzo długa np. koszty związane z leczeniem, koszty związane z transportem medycznym do kraju, koszty akcji ratowniczej lub poszukiwawczej w razie zaginięcia na morzu lub w górach czy koszty naprawy uszkodzonego pojazdu. To tylko kilka przykładów z dość długiej listy. Należy jednak przyznać, że polisa polisie nie równa ,dlatego przed podjęciem decyzji należy porównać kilka ofert i znaleźć odpowiednią do swoich potrzeb. Zachęcam również do zapoznania się z artykułem www.mfind.pl/abc-zakupu/ubezpieczenie-turystyczne-warto-kupic-wybrac/ podpowie na co należy zwracać uwagę przy wyborze ubezpieczenia.
W razie niejasności jestem do dyspozycji.
Pozdrawiam Kamil Świderski - Mfind
kswiderski

Postautor: Ekspert LINK4 » środa 18 cze 2014, 16:23

Planując wakacyjny wyjazd nie można zapomnieć o wykupieniu ubezpieczenia turystycznego, dlatego zachęcam Państwa do skorzystania ze specjalnego kalkulatora na naszej stronie internetowej , dzięki któremu nie tylko wyliczycie Państwo kwotę ubezpieczenia, ale również będziecie mogli od razu dokonać zakupu polisy online. Proszę pamiętać by kupić polisę co najmniej 1 dzień przed wyjazdem.
Życzę przyjemnych wakacyjnych wojaży,
Ekspert LINK4
Ekspert LINK4

Postautor: Attyla » poniedziałek 25 sie 2014, 12:06

Ja wybieram się na 10 dni do Albanii w październiku i szczerze powiedziawszy mam mętlik w głowie. Czy ktoś ma jakieś propozycję co do ubezpieczenia? Przeglądałem na razie oferty różnych ubezpieczycieli i wiem, że nic nie wiem :) Z ubezpieczeniem samochodu nie miałem takiego problemu...
Attyla

Postautor: Nieznajomy122 » poniedziałek 25 sie 2014, 12:14

A na czym Ci najbardziej zależy w tym ubezpieczeniu? Bo są różne, akurat parę razy kupowałem takie ubezpieczenie, za to większy problem mam właśnie z wyborem OC:D
Nieznajomy122

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Ubezpieczenia